تعرفه تبلیغات

 تعرفه تبلیغات در سایت تماشاچی ( دراپ بال سابق)

 

 

سایت دراپ بال با پیشرفت روز افزونی که از بدو تاسیس داشته توانسته به مدد مطالب اورجینال و متنوعی که در حوزه های فوتبال و گیم در مدت فعالیتش منتشر کرده به جایگاه مناسبی در بین سایتهای مطرح در حوزه های یاد شده دست یابد به طوری که بسیاری از مطالب سایت به عنوان مرجع در سایتهای مطرح استفاده می شود و به واسطه حضور در خبرخوانها مختلف و ترافیک ارگانیک مناسب از گوگل ،ضریب نفوذ بالایی در بین بازیدکنندگانش کسب کرده است.

 

در سایت دراپ بال امکان ۴ نوع تبلیغات وجود دارد:

 

۱٫تبلیغات بنری (دیداری به منظور برندسازی)

۲٫تبلیغات کلیکی (پرداخت به ازای هر کلیک بر روی آگهی)

۳٫رپرتاژ آگهی

۴٫آنونس و پیش نمایش ویدئوهای پر بازدید

 

 

هدف سفارش دهندگان تبلیغات چیست؟ 

 

تعیین اینکه هدف سفارش دهندگان تبلیغات چیست یکی از مهمترین مواردی است که می توان با توجه به آن، جایگاه مناسب را برای تبلیغ مورد نظر اختصاص داد؛ به عنوان مثال اگر مجموعه ای تنها به دنبال برند سازی باشد و کلیک کاربران برایش مهم نباشد یک نوع از تبلیغات و جایگاه های خاص به او پیشنهاد می شود ولی اگر مجموعه ای مثلا یک فروشگاه اینترنتی، به دنبال هدایت بازدید کنندگان به سایت خود از طریق بنرهای تبلیغاتی است، می بایست از جایگاههای خاصی که ضریب اثرگذاری بیشتری دارند برای این منظور استفاده کند.

 

برای این منظور، با تماس با شماره ۰۹۱۲۳۸۲۴۸۳۱ می توانید مشاوره رایگان در خصوص قرار گرفتن تبلیغ خود در سایت دراپ بال اقدام کنید.

 

 

*** سایت تماشاچی هیچکونه مسئولیتی در قبال تبلیغات مندرج در صفحات سایت ندارد و مسئولیت صحت کیفیت خدمات بر عهده بازدیدکننده می باشد.