درباره ما

سایت تماشاچی با هدف اطلاع رسانی به دور از گرایشات رنگی و بازیهای پشت پرده مرسوم در فوتبال ایران در آذر ماه سال 96 تاسیس شد. این سایت که با بودجه اندک کار خود را شروع کرده در نزدیک به دو سالی که از فعالیتش می گذرد توانسته به عنوان یک پایگاه خبری و اطلاعرسانی موثق در بین علاقه مندان به فوتبال داخلی و خارجی مطرح شود .

وجه تمایز سایت تماشاچی با بسیاری از رسانه های مشابه، تولید محتوای اختصاصی و یونیک به همراه تحلیل های حرفه ای در خصوص اتفاقات مختلف فوتبال است به طوری که ضریب نفوذ اخبار سایت تماشاچی در رسانه های سمعی و بصری به حدی افزایش یافته که بسیاری از سردبیران سایتهای مختلف، با پایش محتوای تولید شده در این سایت، مبادرت به تهیه گزارش و خبر کرده اند .

ما در سایت تماشاچی تنها به فوتبال فکر نمی کنیم و علاقه مندان می توانند آموزش های مختلف در زمینه گیم و بازی، بدنسازی و تناسب اندام و کلاس های مربیگری و فوتبال را نیز در سایت تماشاچی مشاهده نمایند.

بخش مجله سایت تماشاچی به مرور اتفاقات مختلف در زمینه فناوری، سینما، اقتصاد و ... می پردازد که خوشبختانه با استقبال بی نظیر کاربران قرار گرفته است.

علاقه مندان به فوتبال می توانند پخش زنده فوتبال خارجی و داخلی را در سایت تماشاچی مشاهده نمایند و از آخرین اخبار و نتایج زنده فوتبال و سایر رشته ها مطلع شوند.

به منظور کسب رضایت حداکثری مخاطبین همیشگی سایت تماشاچی، بخش کاربران ، پیش بینی مسابقات فوتبال، مسابقه و بسیاری از سرویس های جدید به زودی به سایت اضافه خواهد شد.

ما در سایت تماشاچی بدون وابستگی به هیچ نهاد یا ارگانی به طور مستقل فعالیت می کنیم و از طریق فعالیت های مختلف بر روی سایت به کسب درآمد می پردازیم و خبر خوش اینکه به زودی کاربران سایت نیز قادرند در این درآمد شریک شوند.

ما را دنبال کنید...