فرار ناجی پرسپولیس از ترور نافرجام در یونان

فرار ناجی پرسپولیس از ترور نافرجام در یونان
منابع امنیتی یونان می‌گویند موفق شده‌اند عملیات ترور رئیس جمهور ترکیه را در جریان سفرش به یونان کشف و خنثی‌ کنند.روزنامه «توفیما» یونان امروز یکشنبه به نقل از این منابع گزارش داد، پلیس یونان 9 نفر را به اتهام تلاش برای ترور «رجب طیب اردوغان» بازداشت کرده است.
پلیس یونان در این ارتباط گفته است طی عملیات بازداشت یک فرد مشکوک، نوشتجاتی به دست آورده است که شامل طرح انجام عملیات ترور اردوغان بوده است.
قرار ابود این عملیات با استفاده از شلیک راکت و پرتاب بمب‌های دست‌ساز و بطری‌های آتش‌زا صورت بگیرد که با هشیار پلیس یونان عملیات لو می‌رود.
پلیس یونان عملیات بازرسی برای یافتن این سلاح‌ها و مهمات را همچنان ادامه می‌دهد و احتمال می‌رود که افراد بازداشت شده آن‌ها را در منطقه کوهستانی نزدیک به آتن در زمین پنهان کرده‌اند.
به گفته این منابه امنیتی، افراد بازداشت شده وابسته به گروهک «ده‌ک‌ب‌ج» بوده و دارای تابعیت ترکیه هستند.
اردوغان ماه گذشته در رأس هیأتی بلند پایه برای اولین بار بعد از 65 سال وارد آتن، پایتخت یونان شد و با مقامات این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.
گفته می شود رجب طیب اردوغان در حل مشکل پرسپولیس و ریزه اسپور نقش به سزایی ایفا کرده و به واسطه ارتباطات خانوادگی که با سران ریزه اسپور داشته است، این مشکل را به صورت مسالمت امیزی حل کرده است.
منبع : تماشاچی

نظرات

user

خطر از بیخ پرسپولیس گذشت این اتفاق میمون و فرخنده را ب فدراسیون و پرسپولیس و خر مش رجب تبریک عرض مینمایم

پاسخ دادن