دعوا بر سر کریستیانو رونالدو در رینگ کشتی کج

دعوا بر سر کریستیانو رونالدو در رینگ کشتی کج
این روها اظهارات جنجالی کریستیانو رونالدو در خودستایی از خود، سر و صدای زیادی به پا کرده و باز هم صحبتهای قدیمی رونالدو بهتر است یا مسی سوژه داغ طرفداران شده که در اخرین مورد، واکنش ستاره معروف کشتی کج جهان جان سینا(John Cena) را در پی داشته است.
 

جان سینا
 

اظهارات جان سینا در مورد رونالدو

 
ستاره کشتی کج جهان در WWE، جان سینا در پاسخ به اظهارات مارادونا در تمسخر رونالدو گفت از نظر او و بسیاری از مردم، رونالدو اولین و آخرین بازیکن برتر تاریخ جهان است!
این اظهارات در حالی مطرح شدند که رونالدو پس از دریافت پنجمین توپ طلای خود طی اظهاراتی اعلام کرد که او بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است و حسابی به خودستایی از خود پرداخت که این اظهارات با واکنش مارادونا همراه شد و با عملکرد ضعیف او در لالیگا را به یاد رونالدو آورد و به نوعی او را به تمسخر گرفت.
 
جان سینا
 
جان سنا که با بخش ورزشی بی بی سی مصاحبه می کرد به مجری برنامه گفت، رونالدو در هر زمینه ای از سایر فوتبالیستهای فعلی جهان برتر است و لایق دریافت جوایزی که دریافت کرده است بوده است. او ضمن اشاره به اینکه در سال 2008 ازاستادیوم تاتنهام هاتسپر دیدن کرده و مسابقات فوتبال را دنبال می کند گفت:
من عاشق فوتبال هستم اما فقط دوست دارم مسابقات را از تلویزیون ببینم چرا که از دویدن بدم می آید و هرگز دوست ندارم خودم فوتبال بازی کنم و اگر روزی در تیم فوتبالی حضور داشته باشم ترجیح می دهم دروازه بان باشم یا از روی نیمکت بازی را دنبال کنم! او کار فوتبالیستها را بسیار سخت دانست و شوت زدن به سمت دروازه را یکی از سخت ترین کارها دانست.
 
به نظر می رسد، رقابت و کری هواداران دو بازیکن اسطوره ای فوتبال جهان یعنی کریستیانو رونالدو و لیونل مسی به رینگ کشتی کج هم رسیده است و اخیراً ستاره های این رشته نیز هر یک نسبت به یکی از این دو بازیکن ابراز علاقه می کنند.
منبع : تماشاچی

نظرات