کدام رکوردهای استقلال است که پرسپولیس هنوز به آنها نرسیده ؟

کدام رکوردهای استقلال است که پرسپولیس هنوز به آنها نرسیده ؟
این روزها ایام به کام هواداران پرسپولیس می گذرد و این تیم یکی پس از دیگر برخی رکوردهای لیگ برتر را از ان خود می کند اما هنوز برخی از رکوردها هستند که در اختیار رقیب سنتی پرسپولیس یعنی استقلال هستند؛ در ادامه به رکوردهای استقلال در لیگ برتر که هنوز پرسپولیس به آنها نرسیده است اشاره می کنیم.

کدام رکوردهای استقلال است که پرسپولیس هنوز به آنها نرسیده است

 

کدام رکوردهای استقلال است که پرسپولیس هنوز به آنها نرسیده است

گل زده

 
بهترین خط حمله تاریخ لیگ برتر استقلال لیگ هشتم با ۷۰ گل زده است و فاصله آمار گلزنی پرسپولیس در این فصل با این رکورد به حدی است  که بیشتر باید به کسب عنوان بهترین خط حمله این فصل بسنده کند تا به فکر رکورد شکنی در این زمینه باشد.
 

مجموع امتیاز

 
سپاهان در لیگ نهم و استقلال در لیگ دوازدهم موفق به کسب ۶۷ امتیاز در یک دوره شدند که رکورد تاریخ لیگ برتر است.
 
 

پر امتیاز ترین تیم لیگ برتر 

 
1-استقلال با 896 امتیاز در 16 دوره و 15 هفته لیگ هفدهم 2-سپاهان با 842 امتیاز در 16 دوره و 15 هفته لیگ هفدهم 3-پرسپولیس با 795 امتیاز در 16 دوره و 15 هفته لیگ هفدهم
 

 بیشترین فاصله امتیازی استقلال و پرسپولیس 

 
یکی دیگر از رکوردهایی که بین هواداران دو تیم این روزها در موردش صحبت می شود به فاصله امتیازی دو تیم است که به نظر می رسد فاصله 16 امتیازی استقلال و پرسپولیس در فصل جاری، این شائبه را به وجود اورده که این فاصله امتیازی بین استقلال و پرسپولیس بیشترین فاصله بین دو تیم در ادوار لیگ برتر است این در حالی است که قبلاً چنین اتفاقی رخ داده ولی به صورت برعکس! چرا که در لیگ یازدهم یک فاصله خیره کننده بین استقلال و پرسپولیس به وجود آمد که به نظر نمی رسد با توجه به روی فرم آمدن استقلال این رکورد شکسته شود. در فصل یازدهم، استقلال توانست با 24 امتیاز فاصله با پرسپولیس، بیشترین فاصله امتیازی ادوار لیگ را از خود بر جای بگذارد.
 

 
 

بیشترین دقایق بسته نگه داشتن دروازه به طور متوالی 

 
رکورد بیشترین دقایق بدون گل خورده متوالی متعلق به وحید طالب لو است که در لیگ ششم با 747 دقیقه همراه با استقلال ثبت شده است. و بیرانوند 118 دقیقه دیگر برای دستیابی به این رکورد فاصله دارد.
 
 
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

مجید استقلالی

پرچم استقلال بزرگ همیشه بالاست

⭐️⭐️Esteghlal

کدوم رکوردا رو لونگپولیس شکسته? اینا ک همه دست استقلاله??? خودت فهمیدی چی نوشتی خدایی?

ارتش سرخ

داداچ یه نگاه به سقف جدول بنداز! بپا سرت درد نگیره چون خیلی بالاییم میترسم گردن درد بگیری. رکوردای دفاعی کلین شیت تعداد پاس برد متوالی و .... اینا دست کیه؟