حرفهای سحر قریشی در مورد ورود بانوان به استادیوم ها؛ منقلب میشم!

حرفهای سحر قریشی در مورد ورود بانوان به استادیوم ها؛ منقلب میشم!
سحر قریشی بازیگر مطرح سینما طی اظهاراتی عجیب اعلام کرد، از اینکه کنار تعداد زیادی آقا قرار بگیرم منقلب می‌شوم و کاملاً موافقم که اجازه نمی دهند خانم ها به استادیوم بروند!

حرفهای جنجالی سحر قریشی

حرفهای سحر قریشی در مورد ورود خانم ها به استادیوم

دراپ بال بانوان اجازه حضور در استادیوم های فوتبال را ندارند.با وجود همه تلاش هایی که برای شکستن این تابو انجام شده مراجع تقلید این امر را به صلاح نمی دانند. اخیرا و در کلیپی که از سحر قریشی در فضای مجازی منتشر شده او هم موافق این تصمیم است و می گوید این تصمیم که به خانم ها اجازه حضور درزمین فوتبال را نمی دهند تصمیم درستی است.
سحر قریشی وقتی با این پرسش مجری روبرو می شود که آیا فوتبال دوست ندارید، می گوید: چرا فوتبال را دوست دارم و فوتبال نگاه می کنم اماعلاقمند نیستم برای تماشای بازی به زمین فوتبال بروم. او ادامه می دهد: « دوست ندارم بروم استادیوم. از اینکه کنار تعداد زیادی آقا قرار بگیرم منقلب می‌شم، احساس امنیتم رو از دست می دهم. کاملاً موافقم که اجازه نمی دهند خانم به استادیوم بروند. »
 
حرفهای جنجالی سحر قریشی
 
سحر قریشی در حالی چنین حرف هایی را زده که پیش تر برای تماشای بازی پرسپولیس – الهلال در ابوظبی به استادیوم بن زاید رفته بود و عکس های زیادی از او در این استادیوم در فضای مجازی قرار گرفته است. حتی این سفر موجب شده بود تا بحث ازدواج او با یکی از ستاره های فوتبال مطرح شود که هنوز از سوی این دو چهره تایید نشده است.
منبع : تماشاچی

نظرات

user

سلام‌جوب‌زن‌‌شما

پاسخ دادن
user

سلام ، ای کاش هر کسی می تونست به صورت مسالمت آمیز نظرش رو بگه بدون اینکه بخواد عقایدش رو تحمیل کنه

پاسخ دادن
user

سحر , حق زنان وطنت را فدای سلیقه ونظر شخصی ات نکن . حقی که هنوز بر سر آن باید با تعصبات و جهالت ها جنگید و هنوز تلاش ها باید کرد,

پاسخ دادن
user

ولش کنید یه حرفی زده شاید خودشم پشیمون باشه

پاسخ دادن
user

ایشون فقط در کنار عرب ها منقلب نمیشه یه سری به فیلم تولد بدل مسی بزنید و ببینید این خانم با چه وضعی ظاهر شده فقط برای جلب توجه اینکار را انجام میده شده آزاده نامدار و تتلو دوم

پاسخ دادن
user

گوووووووووور

پاسخ دادن