کد خبر:8334
پ
maxresdefault (27)

بررسی تیم های گروه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸

دقایقی پیش، قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا برای فصل ۲۰۱۷/۲۰۱۸ برگزار شد و طی آن استقلال و پرسپولیس حریفان خود را شناختند. با توجه به قرار گرفتن پرسپولیس در سید ۱ این رقابتها از قرارگیری در گروه تیم های سخت غرب آسیا مثل الهلال و الدهیل در امان ماند و با تیم های به مراتب […]

دقایقی پیش، قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا برای فصل ۲۰۱۷/۲۰۱۸ برگزار شد و طی آن استقلال و پرسپولیس حریفان خود را شناختند. با توجه به قرار گرفتن پرسپولیس در سید ۱ این رقابتها از قرارگیری در گروه تیم های سخت غرب آسیا مثل الهلال و الدهیل در امان ماند و با تیم های به مراتب راحت تری از دور قبلی لیگ قهرمانان آسیا در مرحله گروهی هم گروه شده است؛ به نظر می رسد پرسپولیس برای صعود از مرحله گروهی مشکل چندانی نداشته باشد. در ادامه به بررسی تیم های گروه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸  توجه فرمایید.

 

 

جدول گروه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا 2018

 

 

بیشتر بخوانید؛ بررسی شانس صعود پرسپولیس از گروه C لیگ قهرمانان آسیا فصل ۲۰۱۸

 

 

آمار و اطلاعات و گلهای بازی پرسپولیس و نسف قرشی (۳-۰)

 

آمار و اطلاعات و گلهای بازی پرسپولیس و السد قطر (۱-۳)

 

آمار و اطلاعات و خلاصه بازی پرسپولیس و الوصل (۲-۰)

 

 

بررسی تیم های گروه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸

 

گروه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا 2018

 

 

پرسپولیس در این رقابتها با تیم های الوصل امارات، السد قطر و احتمالاً نسف قرشی ازبکستان هم گروه است. در ادامه نگاهی مختصر به این تیم ها و وضعیت فعلی انها می اندازیم.

 

الوصل امارات

 

الوصل امارات چندان تیم مطرحی در کشور امارات محسوب نمی شود و در سالیان گذشته شاید از معدود دفعاتی باشد که در سری جدید لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا می کند؛ آخرین قهرمانی این تیم در لیگ امارات به فصل ۲۰۰۶-۲۰۰۷ بر میگردد یعنی ۱۰ سال پیش! و تنها سه بار در لیگ قهرمانان آسیا حاضر بوده که در سال های ۹۴ و ۹۴ و ۲۰۰۸ میلادی بوده است.  الوصل در فصل قبل لیگ امارات به مقام دوم رسید و مربی این تیم هم رودولفو آروبارنا آرژانتینی است. شاخص ترین بازیکن این تیم آنتونیو کاسرس استرالیایی است که به طور قرضی از منچسترسیتی به این تیم آمده است.

 

الوصل و العین در فصل جاری لیگ امارات، به طور مشترک با ۲۲ امتیاز در صدر جدول قرار دارند و تنها تفاضل گل بهتر الوصل باعث صدرنشینی الوصل شده است. به نظر می رسد با به کار گیری چند بازیکن بین المللی در این تیم، رویکرد این تیم بعد از مدتها متحول شده و پرسپولیس نباید چندان هم این حریف را دست کم بگیرد.

 

لیست اسامی بازیکنان الوصل 

 

 

 

 

السد قطر 

السد قطر دیگر آن تیم پرقدرت سالهای دور نیست؛ آنها در فصل گذشته لیگ ستارگان قطر به مقام سوم رسیدند و در فصل جاری نیز با ۲۴ امتیاز در جایگاه سوم قرار دارند؛ تیم های الدحیل و الریان به ترتیب با ۲۸ و ۲۵ امتیاز اول و دوم هستند.  هدایت این تیم بر عهده اسوالدو فریه را است . دو قهرمانی اخیر السد در لیگ قطر مربوط به فصل ۲۰۱۳ و ۲۰۰۷ است و در آسیا نیز سابقه دو بار قهرمانی در قاره کهن را در سالهای ۱۹۸۹ و ۲۰۱۱ را دارند.

 

 

فهرست اسامی بازیکنان السد 

 

 

 

 

جدال مرتضی پورعلی گنجی  ملی پوش ایرانی السد شاید یکی از جذاب ترین تقابل ها در بازی پرسپولیس و السد باشد. لازم به ذکر است، در فصل گذشته، استقلال توانست در مرحله پلی آف،  السد را در ضربات پنالتی حذف کند و به مرحله گروهی رقابت ها برسد.

 

از دیگر نکات لیست بازیکنان استقلال حضور چند بازیکن چند ملیتی است که نام حسین علی بهزاد بازیکن ایرانی نیز در بین آنها دیده می شود.

از دیگر بازیکنان مطرح و شاخص السد می توان به ژاوی هزناندز معروف و بغداد بونجاه الجزایری اشاره کرد.

به جرات می توان گفت السد قطر سخت ترین حریف پرسپولیس در این گروه است احتمالا پرسپولیس و السد در نهایت از این گروه به مرحله بعدی راه یابند.

 

 

با توجه به مرموز بودن تیم نسف قرشی، در مطلبی جداگانه به بررسی این تیم پرداخته ایم؛ با کلیک بر روی لینک، می توانید بررسی سیستم و ترکیب نسف قارشی و بازیکنان خطرناک این تیم را مشاهده کنید.

برنامه بازی های پرسپولیس در آسیا

 

برای مشاهده برنامه کامل بازی های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا کلیک کنید.

 

برای مشاهده بررسی گروه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا بر روی لینک کلیک کنید.

 

برسی سیستم و ترکیب پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸

تماشاچی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید