مانوئل ژوزه حتی 660 یورو کارمزد صرافی را هم تخفیف نداد!

مانوئل ژوزه حتی 660 یورو کارمزد صرافی را هم تخفیف نداد!
باشگاه پرسپولیس 99 درصد مطالبات سرمربی پیشینش مانوئل ژوزه را پرداخت کرده است. اما او حتی حاضر به تخفیف 660 یورویی ناشی از کارمزد صرافی نشده است.

دندان گردی ژوزه بر سر 660 یورو

مانوئل ژوزه
پس از کش و قوس‌های فراوان باشگاه پرسپولیس با صدور یک فقره چک تمام مطالبات مانوئل ژوزه سرمربی پرتغالی پیشین خود را پرداخت کرد. این پول که باید به حساب یک صراف واریز می‌شد تا او این مبلغ را به خارج از کشور انتقال دهد با مساعدت مسوولان باشگاه پرسپولیس این کار صورت گرفت و پس از واریز پول به حساب صراف با توجه به این که این مبلغ بسیار سنگین بود او این مبلغ را در سه قسط به یکی از بانک‌های اروپایی منتقل کرد تا این بانک این پول را به حساب سرمربی پیشین پرسپولیس واریز کند.
تمام پرداختی‌ها به صورت کامل انجام شده است، اما با توجه به این که بانک مقصد مبلغی را به عنوان کارمزد از پول واریزی باشگاه پرسپولیس کسر می‌کرد، در نهایت ۶۶۰ یورو کم‌تر به حساب ژوزه واریز شده است و این مربی هم بابت این مبلغ تخفیفی به باشگاه پرسپولیس نداده است و اعلام کرده است که این مبلغ را نیز واریز کنند.
 
****
 
در نهایت مسوولان باشگاه پرسپولیس روز سه‌شنبه هفته‌ قبل این ۶۶۰ یورو را نیز از طریق یکی از صرافی‌های تهران به حساب مانوئل ژوزه واریز کرده‌اند و منتظر هستند تا رسید پرداخت این پول به دست‌شان برسد.
با توجه به این اتفاقات، پرونده مانوئل ژوزه که یکی از سنگین‌ترین پرونده‌های تاریخ باشگاه پرسپولیس محسوب می‌شد به طور کامل بسته شده است و دیگر جای نگرانی نیست.
منبع : تماشاچی

نظرات