7 ترفند برنده شدن در PES 2018 که باید بدانید | تماشاچی
کد خبر:4719
پ
pes2018_beckham_02

۷ ترفند برنده شدن در PES 2018 که باید بدانید

با توجه به مودهای مختلف بازی و بازیکنان زیاد و تورنمنت ها متعدد در بازی pes 2018، انتخاب بهترین حالت ممکن برای برنده شدن در این بازی کمی سخت و گیج کننده به نظر می رسد اما ما در ادامه به معرفی ۷ ترفند برنده شدن در PES 2018 می پردازیم؛ با ما همراه باشید. […]

با توجه به مودهای مختلف بازی و بازیکنان زیاد و تورنمنت ها متعدد در بازی pes 2018، انتخاب بهترین حالت ممکن برای برنده شدن در این بازی کمی سخت و گیج کننده به نظر می رسد اما ما در ادامه به معرفی ۷ ترفند برنده شدن در PES 2018 می پردازیم؛ با ما همراه باشید.

 

 

لینک دانلود بازی PES 2019 برای کامپیوتر به هرماه فایل کرک CPY

 

۱۰ ترفند و رمز PES 2019 برای بردن حریف

 

ورود به بخش ویژه رمزها و ترفندهای بازی PES 2018

 

آموزش کامل تنظیمات پیشرفته در تاکتیک های pes 2018 در بخش instructions

 

آموزش چیدن ترکیب بارسلونا و رئال مادرید و منچسترسیتی در PES 2018

 

 آموزش گل زدن از راه دور در PES 2018

 

چطور در pes 2018 برنده شویم؟

 

 

ترفندهای پس 2018

 

 

لیست تمامی آموزشها و ترفندهای مرتبط با pes 2018

 

از سیستم های مختلف استفاده کنید

 

 

 

آموزش کامل دفاع کردن در PES 2018

 

 

از حالت random selection استفاده کنید تا با تاکتیک های متنوع آشنا شوید. اگر شما به استفاده از ترکیب های مختلف مسلط شوید به سادگی می توانید در مقابل حریفان با سبک بازی مختلف بایستید و برنده از زمین خارج شوید.

 

 

۲٫ در استفاده از ترفندهای بازی زیاده روی نکنید

 

 

ترفند برنده شدن در PES 2018

 

 

ترفندهای بازی را یاد بگیرید اما در استفاده از آنها زیاده روی نکنید به عنوان مثال بازیکن شما سانتر با ضربه رابونا زیبا است اما در اجرای ان زیاده روی نکنید چرا که ممکن است در حین اینکه بازیکن شما در سرعت بخواهد حرکت رابونا را انجام دهد، یکی از دکمه ها را به موقع نفشارید و رابونا اجرا نشود! نتیجه چه می شود؟ نتیجه این می شود که تمام مدافعین تیم حریف به جای خود بازگشته اند و برای سانتر کردن در موقعیت سختی قرار گرفته اید. نشان دادن مهارت خود در بازی به حریف خیلی دلپذیر است اما این نتیجه نهایی است که مهم است نه ترفندهای نمایشی که شما در بازی اجرا می کنید.

 

 

۳٫ تیم های قوی را برندارید!

 

 

به انتخاب تیم های قوی pes 2018 اصرار نداشته باشید! چرا که اکثر گیمرها علاقه دارند بارسلونا و رئال مادرید و پاری سن ژرمن را به واسطه بازیکنان قوی که در این تیم ها حضور دارند انتخاب کنند اما به یاد داشته باشید با این رویه شما چیز زیادی یاد نمی گیرید چرا که همیشه با تیم هایی که بازیکنانشان در حد عالی هستند نمی توانید بازی کنید. انتخاب تیم های ضعیف تر در مقابل تیم های ضعیف تر، خلاقیت شما برای برتری بر این تیم ها را افزایش می دهد و شما مجبورید در مقابل تیم های قوی تر از پاس های با کیفیت بالاتر و بازی متمرکزتری استفاده کنید که کلاس اموزشی خوبی برای شما خواهد بود. سطح بازی را بر روی سخت قراردهید و از باخت با نتیجه ۱۰-۰ نترسید!

 

۴٫ سریعاً طرز زدن ضربه ایستگاهی و کرنر در pes 2018 را فرا بگیرید

 

در pes 2018 شاهد رفع باگ توپ pes در نسخه های قبلی هستیم. در این بازی پنالتی ها هم بهتر شده است اما ضربات ایستگاهی چیز دیگری هستند چرا که قادرید در ضربات ایستگاهی از چند زاویه دروازه را نگاه کرده و سپس ضربه را بزنید. یکی از محاسن pes 2018 این است که به سرعت می توانید تنظیمات این بازی را تغییر دهید و بدون توقف بازی و رفتن به منوی تنظیمات و تنها با حرکات کنترلر می توانید زاویه دوربین را زوم کنید.

 

 

آموزش زدن ضربه ایستگاهی در pes 2018

 

۵٫به کرسر بالای سر بازیکن توجه کنید

 

 

 

همیشه به نشانگر مثلث که بالای سر بازیکن خود توجه کنید. در pes 2018 شاهد این هستیم که مثلث بالای سر بازیکنی که صاحب توپ است رنگی می باشد اما مثلث بازیکنان کناری او که احتمالا توپ را به آنها پاس خواهید داد، بی رنگ است. اگر در این کار اشتباه کنید، پاس های تان به بازیکنی که مد نظرتان نبوده است ارسال می شود. در pes 2018 باید با تمرکز بالا کار کنید.

 

۶٫ کنترلر خود را از دید حریف مخفی کنید

 

اگر حریفتان پیش شما نشسته ور دحال بازی هستید، دسته خود را از دید او پنهان کنید تا حرکات بعدی شما را از روی دستتان حدس نزند. شاید در ضربات ایستگاهی این مورد زیاد مهم نباشد اما در حین بازی و ضربات پنالتی این امر بسیار مهم است که حریف نتواند جهت و سمت حرکت شما را تشخیص دهد.

 

۷٫ پست درست بازیکنان را یاد بگیرید

 

 

 

اگر از گیمرهای فیفا هستید و تازه به جمه گیمرهای pes پیوسته اید، فلسفه بازی pes را یاد بگیرید چرا که بازی فیفا با pes تفاوت های زیادی دارد. به عنوان مثال تفاوت بازیکن با پست SS با پست CF را یاد بگیرید. بسیاری از بازیکنان می توانند در چند پست بازی کنند اما اینکه آنها را در پست تخصصی خود قرار دهید مهم است و بر روی عملکرد کلی انها تاثیر می گذارد. به عنوان مثال تغییر پست بازیکن از Second Striker به Center Forward می تواند کارایی او را از ۸۹ به ۹۱ افزایش دهد. در دنیای واقعی فوتبال نیز این چنین است. به عنوان مثال شما می توانید تفاوت بازی وین رونی به عنوان مهاجم هدف با مهاجم دوم یا سایه را احساس کنید؛ رونی در پست مهاجم سایه عملکرد بهتری از مهاجم هدف دارد. نقش اصلی بازیکنان را یاد بگیرید و آنها را در پست های اشتباه به کار نگیرید.

 

ترفند ویژه : گل زدن با شوت کات دار در pes 2018

گل زدن با شوت کات دار در PES 2018

 

برای این منظور کافیست در عرض حرکت کرده و با نگه داشتن R2 و فلش بالا، به توپ ضربه بزنید؛ توپ شما به صورت کات دار به سمت دروازه حرکت می کند.

 

 

ترفند برنده شدن در PES 2018 و نکته های ریز 

 

 • همواره سعی کنید مالک توپ باشید و از دادن پاس های بی هدف بپرهیزید
 • پاس رو به عقب امن نسبت به پاس رو به جلوی بی هدف ارجحیت دارد
 • با فلش سمت چپ و L1 نقطه فرود توپ در کرنرها و ضربات ایستگاهی و زاویه دوربین را تعیین کنید
 • از شوت راه دور زدن در بازی pes 2018 بپرهیزید چرا که طراحی بازی طوری است که این شوتها به سختی به گل تبدیل می شوند
 • از پاس عمقی و سانتر از کناره ها زیاد استفاده کنید چرا که کلید گل زدن در pes 2018 در اغلب موارد این دو تاکتیک هستند
 • به game plan توجه ویژه داشته باشید و سیستم و ترکیب مناسب را یاد بگیرید.
 • در pes 2018 با استفاده از تکنیک یک دو می توانید به سادگی بازیکنان حریف را جا بگذارید
 • تمرین قبل از بازی را جدی بگیرید و در آن به تمرین دریبل و انواع ترفند pes 2018 بپردازید

 

آموزش کلکهای خاص برای بردن بازی در pes 2018

 

 • از instructions  های بازی pes 2018 نهایت استفاده را ببرید و به مدافعین و مهاجمین خود وظایف خاصی در بازی بدهید؛ مثلا اگر حریفتان با سبک بازی مستقیم و توپ های بلند کار می کند، هافبک های آنها را من تو من کنید. اشتباه بزرگ در این زمینه این است که برخی مهاجمین حریف را من تو من می کنند اما یارگیری مستقیم با مهاجمین حریف، نظم تیمی شما را به هم می زند. می توانید با دستورالعمل های pes 2018 کناره های زمین را ببندید و از سانترهای حریف کم کنید و دوندگی مهاجمین حریف را بیشتر و در نتیجه آنها را زودتر خسته تر کنید.

 

 • شیوه پاس دادن در pes 2018 بسیار مهم است؛ اگر قصد دارید دسته بازی را بگیرید و مستقیم به سمت دروازه حریف با سرعت پا به توپ پیش بروید، بهتر است بازی دیگری را انتخاب کنید چرا که با این روش در pes 2018 نمی توان گل زد. اگر از هافبکهای قد کوتاهی مثل ماریو گوتزه بهره می برید با پاسهای کوتاه در میانه میدان کار کنید. از بازیکنان کوتاه قامت خود در خط حمله نهایت استفاده را ببرید؛ در pes 2018 مدافعین تنومند طوری شبیه سازی شده اند که عمدتاً کند تر از بازیکنان کوتاه هستند و اگر آنها شما را تعقیب کنند در بیشتر موارد بر روی آنها خطا می کنند.

 

 • بازیکنان خود را تمرین دهید؛ پس از هر بازی به بازیکنان ۱۰۰۰ XP برای بازی بعد پاداش داده می شود اما شاید این مقدار برای آمادگی بازیکنتان برای بازی بعد کافی نباشد در نتیجه او را به تمرین ببرید و با استفاده از یک تمرین دهنده اختصاصی به او ۱۰۰۰ XP دیگر بدهید. وقتی بازیکنان به مرز امادگی رسیدند دیگر آنها را تمرین ندهید چرا که اینکار باعث خستگی انها خواهد شد. تنها به میزانی انها را تمرین دهید که نیاز دارند.

 

 • روح تیمی خود را افزایش دهید. ستاره های شما در صورتی که روح تیمی شما یا همان team spirit زیر ۹۰ باشد نمی توانند کار خارق العاده ای برای شما بکنند پس با تمرینات تاکتیکی، انسجام و اتحاد تیمی را بالا ببرید؛ متاسفانه کسب امتیاز روح تیمی در پس ۲۰۱۸ به سادگی امکان پذیر نیست و نمی توانید ان را بخرید. اگر مربی شما بر روی پاسهای کوتاه تاکید دارد اما نوع بازی شما و بازیکنانتان برای بازی بلند مناسب هستند، مربی خود را عوض کنید؛ با مچ بودن دیدگاه مربی و نوع بازیکنان در تیم، انسجام تیمی به طور اتوماتیک افزایش پیدا می کند.

 

 • با صبر زیاد بازی را ادامه دهید و با نگه داشتن توپ و پاسکاری، حریف خود را عصبی و بازیکنانش را خسته کنید چرا که تا زمانی که توپ را در اختیار دارید، در حاشیه امن قرار دارید.

 

 

 

برای یادگیری انواع ترفندهای pes 2018 به صورت تصویری بر روی لینک کلیک کنید.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 34 دیدگاه
 • Mahdi ۱۹ دی ۱۳۹۶ / ۱۰:۱۶ قبل از ظهر

  میشه بگید همون گزینه تعویض پست بازیکنارو چجوری بیاریم؟؟

 • علیرضا ۲۱ دی ۱۳۹۶ / ۱۲:۰۳ بعد از ظهر

  سلام.من خیلی مبتدی هستم در حدی که همه منو میتونن ببرن.برای حرفه ای شدن باید چیکار کنم

  • مدیر ۲۱ دی ۱۳۹۶ / ۱۲:۵۸ بعد از ظهر

   اگه خیلی مبتدی هستین در حدی که زمان حرکت و شوت زدن و ضربه ایستگاهی و سانتر ها رو خوب بلد نیستین . اول برید توی قسمت تمرین و تمرین کنید تا اینا رو خوب یاد بگیرید و یا با بازی با تیمهای دیگه در حالت Easy سعی کنید مهارتهایتونو توی بازی بالا ببرید . بعدش سیستمها رو یاد بگیرید که کدوم سیستم برا مقابله با چه سیستمی خوبه و نقاط ضعف و قوت سیستم ها رو بشناسید استراتژیها رو یاد بگیرید چی هستن و چطوری تو بازی عوض میشن . بعد تنظیمات قسمت formation رو یاد بگیرید که کدوم بازیکن برا کجا خوبه و اینستارکشن هایی که لازمه رو بهش بدین و …. همین موارد رو یاد بگیرید، کلی پیشرفت خواهید داشت

 • عباس ۲ بهمن ۱۳۹۶ / ۸:۰۹ بعد از ظهر

  در جواب به مهدی با زدن دکمه مربع روی بازیکن میتونی پست بازیکنو عوض کنی

 • ABTIN ۵ فروردین ۱۳۹۷ / ۳:۴۱ بعد از ظهر

  دمتون گرم خیلی مقاله باحالی بود

 • امیرحسین ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ / ۱۰:۰۲ بعد از ظهر

  سلام من همیشه جمعه ها میرم گیم نت با رفیقام همیشه هم دورتموند بر میدارم.اونام رعال یا بارسا بر میدارن من خیلی تاکتیکی بازی میکنم ولی اونا چون تیماشون قویه فقط پاس کاری دقیق میکنن و با شتاب سمت دروازه من میرن و گل میزنن.خواستم یاد بگیرم چطوری حد اکثر استفاده رو از بازیکنای دورموند و تیمش ببرم.ممنون.

  • مدیر ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ / ۱۰:۰۷ بعد از ظهر

   بخشی از بازی سبک بازی گیمر هست و بخش دیگه ش قدرت بازیکنایی که یه تیم داره . خب قدرت تیمی بارسلون و رئال مادرید با دورتمند یکی نیست . مثلا موقعیتی که مسی و روننالدو تو شرایط شوت باشن احتمال گل شدنش بیشتره تا مهاجم دورتمند

 • FARSHAD ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ / ۵:۵۰ بعد از ظهر

  مطلب عالی
  هلاک این بارسلونام فقط
  مونیایین ان کاس تیاگو موتا و ….
  خیلی ضعیفه ک

 • KEYVAN ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ / ۸:۴۷ بعد از ظهر

  ایول دارین

 • محمد جواد ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ۱۲:۰۱ بعد از ظهر

  یک سوال تو حرفهای بالا گفتین تیمهای قوی برندارید تیمهای ضعیف بردارین میشه بگین مثلا چه تیمی بردارم ممنون میشم راهنماییم کنین

  • مدیر ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ۱۲:۱۱ بعد از ظهر

   هر تیمی که بازیکنای با آمار بالا نداره . مثلا اگه مونشن گلادباخ رو بردارین و با بایرن مونیخ بازی کنین و بتونین خوب دفاع کنین، طبیعیه که وقتی تیمای قویترو بردارین، قدرت دفاع کردنتون خیلی بالاتر میره . یا اگه مثلا با تیمی مثه خیرونا با بارسلونا بازی کنید و بتونید گل بزنید، طبیعیه که وقتی رئال مادرید رو بردارین قدرت بازیتون تو فاز هجومی بالاتر میره چون کیفیت بازیکناتون توی شوت زدن و پاس دادن بالاتر رفته

 • Saeed ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ / ۱:۲۹ بعد از ظهر

  داداش ضربه ازاد رو الان همه شماره رو میدن به گلر راحت میگیرن توپو
  راه بلدی که حتی با شماره دادن به گلر هم نتونن بگیرن ضربه ازاد رو

  • مدیر ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ / ۱:۳۸ بعد از ظهر

   پستش رو میزنیم به زودی . مرسی از اطلاعرسانی

   • محمد ۳۰ دی ۱۳۹۷ / ۵:۲۱ قبل از ظهر

    اگه میخوای موقع ضربه ایستگاهی دروازبان رو کنترل کنی دکمه ی L1 رو نگه دار بعد دکمه ی شوک سمت راستی رو فشار بده داخل میاد رو دروازه بان

  • ادی ۵ مرداد ۱۳۹۷ / ۱۰:۵۲ قبل از ظهر

   حاجی نمیدونم این حرکت تنها جوابشه یا نه ولی من این حرکتو می زنم که دوتا بازیکن میزارم پشت توپ اگه دروازبان و یارو سلکت کرد آورد پشته دفاع من پاس میدم و بازیکن دومم شوت میزنه دقت کن دوتا بازیکن باید پشت توپ باشن ولی اگر سلکت نکرد که همون ایستگاهیه معمول و میزنم

 • PARSA ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۰:۱۴ بعد از ظهر

  سلام خسته نباشید سایتتون عالیه
  میشه بگید ایا امکانش هست که یک بازیکن رو از یک تیم به تیم دیگه انتقال داد؟
  ممنون

 • mky ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ / ۱۰:۴۱ قبل از ظهر

  سلام ممنون بابت حرفهاتون
  از دوستان حرفه ای میخوام بپرسم این خط آفساید و نحوه حمله و دفاع اینارو که هرکدوم دو سه تا تنظیمات داره کامل توضیح بدن چون با هرکی مسابقه میدی اول اونو بسته به سیستمی که من میدم تنظیم میکنه

 • مهدی ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ / ۸:۰۶ قبل از ظهر

  من از ۲۰۰۶ دارم pes بازی میکنم ولی نسخه ۲۰۱۸ خیلی خیلی افتضاحه و از ۲۰۱۴ به بعد خیلی بد شده
  ۱- متاسفانه در super star اومدن بازیکنارو بسیار ضعیف کردن پاس ها همه اشتباه شوت ها همه اشتباه دفاع ضعیف فقط اومدن دروازه بانها رو قوی کردن.
  ۲- در نسخه ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ تقریبا هر توپی که از کامپیوتر میگرفتی خطا می گرفت و هر خطایی را اخراج می کرد که حداقل تو ۲۰۱۸ کارت زرد میده
  بهترین نسخه pes مربوط به ۲۰۱۳ بود تو سخت ترین حالت هم وقتی با کامپیوتر بازی می کردی تیمت ضعیف نمیشد. اما تو نسخه ۲۰۱۸ وقتی رئال مادریدو انتخاب می کنم احساس میکنم رئال مالدیوو برداشتم. هم با دسته هم با کیبورد امتحان کردم ولی فایده ای نداشته دیگه از بزی کردن با pes لذت نمی برم امیدوارم تو ۲۰۱۹ این نقص ضعیف شدن و اشتباه کردنا درست بشه

  • مدیر ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ / ۵:۳۷ بعد از ظهر

   موافقم

 • رضا ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ / ۱۱:۰۰ قبل از ظهر

  سلام من در pes17 راحت میتونستم توپ رو از حریف بگیرم ولی در pes 18 نمیتونم و با اینکه در حمله خوب گل میزنم ولی خیلی راحت

  گل میخورم و بازی رو میبازم. بازیکنان خط دفاع فقط دنبال توپ حرکت میکنن و کاری با مهاجم ندارن حتی وقتی حریف پاس در عمق

  میده با اینکه مدافع من به توپ نزدیک تره ولی مهاجم حریف سریع تر میرسه. ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

  • مدیر ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ / ۵:۳۷ بعد از ظهر

   سلام . بازی pes 2018 کمی سخت تر از pes 2017 هست ولی در مورد دفاع کردن یه مطلب اختصاصی داریم توی مطالب سایت به نام آموزش دفاع در pes 2018. فک میکنم جواب سوالتونو بده

 • بی نام ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ / ۱:۳۰ بعد از ظهر

  سلام خسته نباشید..یه سوال جواب کامنتهارو نمیدید؟؟؟…من تازه فوتبال نصب کردم خیلی هم مبتدی هستم…مثلا نمیدونم وقتی توژو از دست دادم چجوری بازیکنی که نزدیکه رو انتخاب کنم تا بره دنبال توپ حریف…چجوری باید توپو از حریف بگیرم؟؟؟

 • محمد ۱۳ مهر ۱۳۹۷ / ۹:۵۶ بعد از ظهر

  مرسی خیلی خوب بود

 • امیر حسین ۱۲ آبان ۱۳۹۷ / ۴:۰۳ بعد از ظهر

  سلام بهترین ترکیب برای آرسنال در پی اس ۲۰۱۹ و ۲۰۱۸ چیه ؟

 • amin ۳ آذر ۱۳۹۷ / ۵:۱۵ بعد از ظهر

  سلام خسته نباشید چرا در pes18 منچستر سیتی قدرتش کمتره از منچستر یونایتد در صورتی که سیتی تو ۲۰۱۸ بهتر کار کرده از یونایند

 • Slowyellow ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ / ۱:۳۰ قبل از ظهر

  سلام خسته نباشید لطفا ترکیب چلسی رو بفرستین اگه بفرستین ممنون میشم

 • جابر ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ / ۵:۵۷ بعد از ظهر

  سلام میخواستم زمین چمن که کیفیتی نداره پی اس ۲۰۱۸ تنظیم کنم ولی نمیدونم چه جوری

 • ابوالفضل ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ / ۵:۳۳ بعد از ظهر

  سلام.میخواستم بدونم با رئال مادرید اشکال نداره رونالدو وسط باشه یا تیم های دیگه ممنونم

 • مهدی ۳ تیر ۱۳۹۸ / ۴:۲۵ بعد از ظهر

  سلام خسته نباشید ممنونم بابت راهنمایی تون

 • سینا ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۱:۴۴ بعد از ظهر

  سلام من ترکیب ارسنال رو نگاه کردم از پیج شما برا خودم چیدم و همه ی تیمارو بردم ولی وقتی برا تیم my club میچینم جواب نمیده میشه یه ترکیب برا my club بگین؟؟؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید