ارزان ترین تور جام جهانی 2018 روسیه کدام است؟

ارزان ترین تور جام جهانی 2018 روسیه کدام است؟
با نزدیک شدن به شروع جام جهانی 2018 روسیه، کم کم تب و تاب علاقه مندان به فوتبال برای حضور در کشور روسیه و تماشای مسابقات از نزدیک زیاد می شود. ئر همین زمینه بسیاری از تورها هستند که علاوه بر تهیه بلیت بازی ها برای مسافرانشان، امکانات بسیار خوب و ارزان قیمتی را برای گردشگران فراهم می کنند که در ادامه به معرفی ارزان ترین تور جام جهانی 2018 روسیه خواهیم پرداخت.

ارزان ترین تور جام جهانی 2018 روسیه

 
در ابتدا لازم است که تصمیم تهیه خرید بلیت را گرفته باشید چرا که تهیه بلیت از جانب مسافر روسیه به طور شخصی و یا از جانب آژانس مسافرتی که قرار است مسئولیت تور روسیه را بر عهده بگیرد، در هزینه های کلی آن فرد تاثیر به سزایی دارد.
حال تصور می کنیم که فردی که قصد سفر به روسیه برای دیدن مسابقات جام جهانی 2018 را دارد، خود از طریق سایت فیفا اقدام به خریداری بلیت کرده است، با این حساب هزینه های تور روسیه به شرح زیر خواهد بود :
 

آخرین فرصت خرید بلیت جام جهانی 2018 روسیه 

 
که اگر وظیفه تهیه بلیت نیز بر عهده آژانس و تور مسافربری باشد، با توجه به نوع بلیت، رقمی بین 3 تا 7 میلیون نیز به مبالغ فوق اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است قرعه کشی جام جهانی 2018 روسیه در تاریخ 10 آذر 96 انجام خواهد شد و دور نهایی بلیت فروشی جام جهانی روسیه از آن تاریخ به بعد انجام می پذیرد؛ لذا اگر در نظر دارید شخصاً  بلیت مسابقات را تهیه کنید می بایست از ان تاریخ به بعد اقدام کنید و یا با ارائه مدارک به آژانس مسافرتی که قرار است مسئولیت تور جام جهانی 2018 را بر عهده بگیرد، قرار دهید تا آنها از طریق سامانه بلیت فروشی آنلاین فیفا برای شما بلیت تهیه نمایند.
 

قیمت بلیت جام جهانی 2018 روسیه

 
برای آگاهی از قیمت بلیت های جام جهانی 2018 روسیه بر روی لینک کلیک کنید.
 

چطور بلیت جام جهانی 2018  روسیه را بخرم؟

 
برای آگاهی از نحوه خرید بلیت های جام جهانی 2018 روسیه بر روی لینک کلیک کنید.
منبع : تماشاچی

نظرات

user

سلام. ممنون از مطلب بسیار خوبتون

پاسخ دادن
user

ممنون مطلب خیلی خوبی نوشتید

پاسخ دادن
user

دوستان عزیز داخل ایران، به دلیل مشخص نبودن قیمت دقیق و هزینه تور و در دسترس نبودن بلیت برای ایرانی ها هنوز هیچ آژانس و توری ثبت نام برای تور جام جهانی نکرده است و برخی آژانس ها تنها پیش ثبت نام و با قیمت های حدودی صورت داده اند. احتمالا ظرف یک هفته آینده قیمت تورها مشخص خواهد شد و علاقه مندان می توانند با خیال راحت با آگاهی از قیمت دقیق (بلیط هواپیما، هزینه استقرار در روسیه، بلیط بازیها و … ) اقدام به خرید پکیج تورروسیه نمایند . آژانس طرف همکار سایت دراپ بال نیز ظرف یک هفته آینده برای اعزام علاقه مندان به جام جهانی روسیه اعلام خواهد شد.

پاسخ دادن