ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر الهلال عربستان

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر الهلال عربستان
تماشاچی -رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در بخش شرق و غرب وارد مرحله یک چهارم نهایی شده و پرسپولیس باید در این مرحله در عربستان و شهر ریاض، امشب شنبه، ۲۴ مهرماه از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران به مصاف الهلال می‌رود. پرسپولیس در مرحله قبل موفق شد با شکست نماینده تاجیکستان راهی یک چهارم نهایی شود. در آن سو الهلال عربستان نیز با شکست استقلال ایران دست به کار بزرگی زد و بر اساس قرعه کشی به مصاف پرسپولیس رسید.

"حامد لک" گلر مطمئن این روزهای پرسپولیس است و به نظر می‌رسد در این دیدار فیکس باشد این در حالی است رادوشویچ گلر کروات پرسپولیس باز هم دور از میادین است، وی مصدومیت جزئی دارد و لک درون دروازه خواهد ایستاد.

سیامک نعمتی، سعید آقایی، سید جلال حسینی و فرشاد فرجی چهار مدافع قرمزها برابر حریف هستند. فرجی و حسینی در خط دفاعی، می‌توانند زوج مناسبی برای پرسپولیس در پست تدافعی تیم باشند. رهبری خط دفاعی پرسپولیس با حضور سید جلال حسینی می‌تواند خیال قرمزها را در این خط راحت نگه دارد.

هافبک‌های قرمزپوشان، میلاد سرلک، مهدی ترابی، امید عالیشاه و رضا اسدی هستند. یحیی گل‌محمدی برای این دیدار کمال کامیابی‌نیا را در اختیار خواهد داشت اما سرلک در ترکیب حضور دارد و وی می‌تواند در نیمه دوم وارد زمین شود.

وحید امیری و عیسی آل کثیر مهاجمان پرسپولیس در میدان خواهند بود. بنا بر تصمیم کادر فنی پرسپولیس آنها ۲-۴-۴ بازی خواهند کرد. در کنار دو مهاجم پرسپولیس، مهدی عبدی دیگر مهاجمان آماده قرمزها می‌تواند در نیمه دوم برای کمک به خط حمله این تیم وارد زمین شود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل الهلال عربستان
حامد لک، فرشاد فرجی، سید جلال حسینی، وحید امیری، سعید آقایی، رضا اسدی، سیامک نعمتی، امید عالیشاه، مهدی ترابی، عیسی آل کثیر و میلاد سرلک.

 
منبع : تماشاچی

نظرات