هفته ششم لیگ جزیره | شکست خانگی منچستریونایتد و چلسی

هفته ششم لیگ جزیره | شکست خانگی منچستریونایتد و چلسی
تماشاچی -در آغاز هفته ششم لیگ برتر فوتبال انگلیس، عصر امروز (شنبه) دو بازی انجام شد که در پایان آنها منچسترسیتی در خانه چلسی به برتری رسید و منچستریونایتد در خانه به استون‌ویلا باخت.

در مهمترین بازی هفته، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها با نتیجه یک بر سر از سد میزبان خود چلسی گذشت. تنها گل منجر به چهارمین برد فصل منچسترسیتی را گابریل ژسوس در دقیقه 53 به ثمر رساند. این نتیجه همچنین باعث ثبت اولین شکست چلسی در این فصل لیگ برتر انگلیس شد ضمن اینکه جایگاه این دو تیم در جدول رده‌بندی هم تغییر کرد. سیتی با این پیروزی 13 امتیازی شد و جای چلسی را در رده دوم جدول گرفت و این تیم را که فقط تفاضل گلش از آبی‌های شهر منچستر پایین‌تر است به جایگاه سوم فرستاد.

اما در بازی همزمان دیگر تیم شهر منچستر، یعنی یونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میزبان استون‌ویلا بود و با دریافت گل در فاصله دو دقیقه به پایان مسابقه، با نتیجه یک بر صفر به میهمان خود باخت. تنها گل این بازی را کورتنی هاوس در دقیقه 88 به ثمر رساند. این نتیجه در حالی رقم خورد که برونو فرناندز در دقیقه 2+90 یک ضربه پنالتی را برای یونایتد از دست داد.

همچون چلسی، منچستریونایتد هم اولین شکستش را در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس متحمل شد و به همین دلیل هم فرصت صعود به صدر جدول را از دست داد. علاوه بر این شاگردان اولگنار سولسشایر با 13 امتیازی که از قبل داشتند به رده چهارم سقوط کردند. این دومین باخت متوالی شیاطین سرخ پس از شکست خانگی هفته گذشته‌ مقابل وستهام در اولدترافورد که منجر به حذف‌شان از جام اتحادیه انگلیس شد، محسوب می‌شود.

 
منبع : تماشاچی

نظرات