سرمربی بارسلونا در آستانه اخراج | گزینه‌های جانشینی کومان مشخص شدند

سرمربی بارسلونا در آستانه اخراج | گزینه‌های جانشینی کومان مشخص شدند
تماشاچی -باشگاه بارسلونا در نهایت تصمیم گرفته است که رونالد کومان را از سمتش برکنار کند. این تصمیم پس از تساوی دیشب بارسا مقابل گرانادا گرفته شده است.

بارسلونا که در حال حاضر هر سه روز یک بار بازی دارد، در اندیشه تغییر سرمربی تیم نیست اما حدودا دو هفته دیگر، خبر خروج رونالد کومان رسمی خواهد شد؛ مگر آن که تیم بعد از این دو هفته، چرخش 180 درجه ای در عملکرد و نحوه انجام بازی و کسب نتایج داشته باشد.

تصمیم خروج رونالد کومان از جمع آبی اناری ها پیش از این گرفته شده است و بارسلونا چندین مربی از جمله آندره آ پیرلو، ژاوی، روبرتو مارتینز و جوردی کرایوف را زیر نظر دارد.

 یک مربی دیگر که اکنون تیم هم ندارد، جزو گزینه های نهایی بلوگرانا برای جایگزینی رونالد کومان خواهد بود. بارسلونا در خصوص بند فسخ 14 میلیون یورویی رونالد کومان مشکلی نداشته و قادر به پرداخت آن خواهد بود.

بارسلونا در فصل جدید لالیگای اسپانیا شکست نخورده و یک بازی معوقه هم دارد، اما راه و روشی که سرمربی هالندی در پیش گرفته و استفاده بیش از حد از بازیکنان بی‌تجربه باعث شده هواداران کلافه شوند و باشگاه هم این سبک کاری را برای تیم نخست کاتالونیا نپسندد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات