مصاحبه یحیی گل محمدی پس از برتری پرسپولیس برابر استقلال تاجیکستان

مصاحبه یحیی گل محمدی پس از برتری پرسپولیس برابر استقلال تاجیکستان
تماشاچی -یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی یک بر صفر تیم پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان و صعود سرخپوشان به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: جا دارد دوباره از میزبانی تاجیکستانی‌ها تشکر کنم. خاطرات خیلی خوبی از اینجا داریم و با خاطرات خوب از این کشور دوست خواهیم رفت. در مجموع فکر می‌‌کنم بازی خوبی برای ما بود. کنترل بازی و گردش توپ دست ما بود و به جز چند کرنر و ضربه ایستگاهی موقعیت خاصی به حریف ندادیم و در فاز دفاعی عملکرد خوبی داشتیم.

وی ادامه داد: از طرف دیگر شرایط بازی با توجه به چمن ورزشگاه و اینکه حریف مقابل هوادارانش بازی می‌کرد سخت بود، ولی ما توانستیم بر همه این مشکلات غلبه کنیم و یک بازی شناور و رو به جلو و با تعداد پاس‌های زیاد انجام دهیم. من از تک تک بازیکنانم تشکر می‌کنم، به خاطر اینکه بازی خیلی سختی بود و فکر می‌کنم یکی از سخت‌ترین قرعه‌ها را داشتیم. برای هر تیمی بازی روی چمن مصنوعی و مقابل هواداران میزبان کار سختی بود و ما هم این کار سخت را به خوبی انجام دادیم. از تک تک بچه‌ها تشکر می‌کنم. آنها خیلی باغیرت و مردانه بازی کردند و این برد را به همه هواداران‌مان تقدیم می‌کنم.

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: این پیروزی مبارک همه هواداران‌مان باشد، ولی ما به برکت وجود هواداران و غیرت بازیکنان‌‌مان بازی را بردیم. اگر غیر از این بود واقعاً به مشکل می‌خوردیم. ما باید یک ماه دیگر باید در دور بعد بازی کنیم. باید در این یک ماه هم ریکاوری خوب داشته باشیم و هم بازی تدارکاتی خوبی انجام دهیم. با توجه به اینکه لیگ ما هنوز شروع نشده است مقداری از این بابت به مشکل خواهیم خورد. البته از آن طرف هم فیفادی است و ما بازیکنان ملی‌پوش را در اختیار نداریم و این کمی کار را سخت می‌کند. امیدوارم بتوانیم یک برنامه‌ریزی خوب داشته باشیم تا ان‌شاءالله به مرحله بعد صعود کنیم.

گل‌محمدی در واکنش به سؤال یکی از خبرنگاران تاجیکستانی خاطر نشان کرد: من یادم نمی‌آید در مورد سلاح پنهانی صحبت کرده باشیم، ولی اگر سلاح پنهانی در بازی وجود داشته باشد غیرت هواداران است. هر چقدر از سختی کار بگویم کسی نمی‌تواند درک کند. فقط من می‌دانم این بازیکنان با چه شرایطی بازی و واقعاً در شرایط سختی کار می‌کنند. لیگ ما تعطیل بود، بازی تدارکاتی نداشتیم، ملی‌پوشان‌مان را در اختیار نداشتیم و مقابل هواداران حریف بازی می‌کردیم. واقعاً جو وحشتناکی برای هر تیمی بود که می‌خواست مقابل هواداران تاجیکستان بازی کند. واقعاً این بازیکنان لایق بهترین‌ها هستند. من فقط می‌توانم یک تشکر خشک و خالی از آنها انجام دهم. ان‌شاءالله هواداران قدر این بازیکنان را بدانند که می‌دانند و باشگاه هم بتواند قدردان این بچه‌‌ها باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به نظرش پرسپولیس در این فصل می‌تواند قهرمان شود، تصریح کرد: ما تیم خیلی خوبی داریم. از نظر امکاناتی قابل مقایسه با خیلی از تیم‌ها نیستیم و امکانات‌مان محدود است، ولی به تیم‌مان باور و ایمان داریم. انرژی مثبت هواداران‌مان با اینکه حضور ندارند همیشه انگیزه فوق‌العاده‌ای به ما می‌دهد. ما چیزهای خوبی برای انگیزه گرفتن داریم. ما برای هواداران‌مان جان‌مان را هم می‌دهیم و از هیچ کوششی نمی‌گذریم. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که دل‌شان را شاد کنیم. این بزرگ‌ترین انگیزه ماست و بازیکنان نشان دادند که چقدر عاشقانه این تیم را دوست دارند. فکر می‌کنم برای ادامه کار انگیزه فوق‌العاده‌ای داریم.

 
منبع : تماشاچی

نظرات