پیش بازی بارسلونا و بایرن مونیخ + ترکیب احتمالی دو تیم

پیش بازی بارسلونا و بایرن مونیخ + ترکیب احتمالی دو تیم
تماشاچی -امشب زیباترین تورنمنت جهان آغاز می‌شود و از همین هفته اول چند دیدار مهم داریم که شاید جذاب‌ترین‌شان جدال انتقامی بارسلونا مقابل بایرن‌مونیخ باشد؛ مسابقه‌ای که آخرین رویارویی بین 2 تیم 8 بر 2 به سود بایرن پایان یافته است.

وضعیت بارسلونای بدون مسی
مطمئننا شکست 8-2 مقابل بایرن مونیخ، یکی از بدترین لحظات تاریخ باشگاه بارسلونا بود و آبی‌اناری‌ها برای جبران آن فاجعه تاریخی، انگیزه های زیادی دارند. اگرچه بارسلونا روی کاغذ ضعیف تر از بایرن مونیخ است و ستاره های بزرگی را از دست داده اما عامل انگیزه و تشویق هواداران در نیوکمپ، امید تلافی را زنده نگه می دارد.
بارسلونا حالا دوران گذار خود را بدون لیونل مسی سپری می کند و کاتالان‌ها این روزها، دیگر آن تیم پرستاره سالیان پیش نیست. با این حال رونالد کومان با وجود خالی بودن دست هایش، تلاش در بازسازی بارسلونا دارد و آن ها با فشاری کم تر به مسیر خود ادامه می دهند.

وضعیت بایرن مونیخ تحت هدایت ناگلزمن
بایرن مونیخ که دو فصل پیش مقابل بارسلونا بی رحم ظاهر شد، مطمئننا حریفش را دست کم نخواهد گرفت و برای کسب یک پیروزی دیگر مقابل بارسا تلاش خواهد کرد.
از سوی دیگر بایرن مونیخ با یولیان ناگلزمان همچنان جاه طلب است و می خواهد تورنمنت خود را با یک پیروزی خارج خانه مقابل حریفی پرآوازه، به بهترین نحو ممکن آغاز کند. بایرن مونیخ اخیرا در بوندسلیگا هم لایپزیش را پرگل شکست داد تا برای این دیدار، روحیه و انگیزه فراوانی داشته باشد.

غایبان بارسلونا و بایرن مونیخ
بارسلونا: آنسو فاتی، مارتین بریتویت، عثمان دمبله، سرخیو آگوئرو (مصدوم) سرجینیو دست (مصدوم / احتمالی)
بایرن مونیخ: کورنتن تولیسو (مصدوم) کینگزلی کومان، سرژ گنابری (مصدوم / احتمالی)

ترکیب احتمالی:
بارسلونا (4 – 4 -2 ):‌ترشتگن، مینگسا، پیکه (آرائوخو)، اریک گارسیا، جوردی آلبا، بوسکتس، دی‌یونگ، پدری، سرخی روبرتو و ممفیس.
بایرن‌مونیخ (4-2-3-1): نویر، پاوار، زوله، اوپامکانو، آلفونسو دیویس، گورتسکا، کیمیش، توماس مولر، کومان، سانه و لواندوفسکی.

 
منبع : تماشاچی

نظرات