ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر استقلال تاجیکستان

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر استقلال تاجیکستان
تماشاچی -رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در بخش شرق و غرب وارد مرحله یک هشتم نهایی شده و پرسپولیس باید در این مرحله در تاجیکستان و شهر دوشنبه، امشب سه شنبه، ۲۳ شهریورماه از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران به مصاف استقلال این کشور می‌رود. پرسپولیس در مرحله گروهی موفق شد با شکست نماینده هند، الوحده امارات و الریان قطر با ۱۵ امتیاز به عنوان صدرنشین گروه راهی یک هشتم نهایی شود. در آن سو استقلال تاجیکستان نیز دست به کار بزرگی زد و در گروهی که الهلال عربستان نیز حضور داشت، با ۱۰ امتیاز به عنوان سرگروه صعود کرد.

"حامد لک" گلر مطمئن این روزهای پرسپولیس است و به نظر می‌رسد در این دیدار فیکس باشد این در حالی است با وجود حضور رادوشویچ گلر کروات پرسپولیس باز هم وی دور از میادین است و لک درون دروازه خواهد ایستاد.

سیامک نعمتی، سعید آقایی، سید جلال حسینی و فرشاد فرجی چهار مدافع قرمزها برابر حریف هستند. فرجی و حسینی در خط دفاعی، می‌توانند زوج مناسبی برای پرسپولیس در پست تدافعی تیم باشند.

هافبک‌های قرمزپوشان، میلاد سرلک، مهدی ترابی، امید عالیشاه و رضا اسدی هستند. یحیی گل‌محمدی برای این دیدار نیز کمال کامیابی‌نیا را در اختیار نخواهد داشت اما سرلک در ترکیب حضور دارد.

وحید امیری و عیسی آل کثیر مهاجمان پرسپولیس در میدان خواهند بود. بنا بر تصمیم کادر فنی پرسپولیس آنها ۲-۴-۴ بازی خواهند کرد. در کنار دو مهاجم پرسپولیس، مهدی عبدی دیگر مهاجمان آماده قرمزها می‌تواند در نیمه دوم برای کمک به خط حمله این تیم وارد زمین شود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان
حامد لک، فرشاد فرجی، سید جلال حسینی، وحید امیری، سعید آقایی، رضا اسدی، سیامک نعمتی، امید عالیشاه، مهدی ترابی، عیسی آل کثیر و میلاد سرلک.

 
منبع : تماشاچی

نظرات