آتش بازی یونایتد با درخشش رونالدو | پیروزی خفیف سیتی و آرسنال

آتش بازی یونایتد با درخشش رونالدو | پیروزی خفیف سیتی و آرسنال
تماشاچی -در ادامه بازی‌های روز نخست از هفته چهارم لیگ برتر انگلیس، از ساعت 18 به وقت تهران 6 بازی همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال منچستریونایتد در اولین حضور کریستیانو رونالدو در ترکیب این تیم پس از بازگشتش به اولدترافورد، میهمان خود نیوکاسل را با نتیجه 4 بر یک را شکست داد.

در این بازی کریستیانو رونالدو  که از ابتدا تا انتها در میدان بود، دو بار، ابتدا در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه اول  و سپس در دقیقه 62 گلزنی کرد. هموطن او برونو فرناندز در دقیقه 80 سومین گل شیاطین سرخ را به ثمر رساند. آخرین گل من‌یونایتد را هم جسی لینگارد در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم زد. خاویر مانکیو هم در دقیقه 56 تنها گل نیوکاسل را زد.

در بازی همزمان منچسترسیتی با تک گل دقیقه 62 برونو سیلوا میزبان خود لسترسیتی را شکست داد. همچنین آرسنال نیز پس از سه شکست متوالی بالاخره رنگ پیروزی را در فصل جدید دید و با تک گل دقیقه 66 اوبامیانگ میهمانش نوریچ را شکست داد و اولین برد خود را کسب کرد. تیم برنتفورد نیز که در دیداری خانگی مقابل برایتون قرار گرفته بود با نتیجه یک بر صفر تن به شکست داد. در این بازی که سامان قدوس بازیکن ایرانی برنتفورد نیمکت‌نشین بود، لئوناردو تروسارد تنها گل برایتون را زد.

در دو بازی دیگر مصاف خانگی ساوتهمپتون با وستهام بدون گل خاتمه یافت و ولورهمپتون با نتیجه 2 بر صفر بر میزبانش واتفورد غلبه کرد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات