اطلاعیه باشگاه استقلال خطاب به هواداران | از ناراحتی شما ناراحتیم!

اطلاعیه باشگاه استقلال خطاب به هواداران | از ناراحتی شما ناراحتیم!
تماشاچی -به نقل از رسانه باشگاه استقلال، پس از دلواپسی بخشی از هواداران استقلال از شرایط و اوضاع تیم، باشگاه استقلال دلنوشته‌ای خطاب به هواداران منتشر کرد که به شرح زیر است:

«از ناراحتی شما هواداران استقلال بدون شک ناراحت هستیم. دغدغه ما رفع مشکلات شما هواداران است، چرا که هواداران سرمایه اصلی باشگاه بزرگی همچون استقلال هستند و شرمنده تک تک استقلالی‌ها هستیم. شک نکنید ابرهای تیره در گذرند و بالاخره از آسمان آبی کنار می‌روند و روزهای خوب استقلال نیز دوباره از راه می‌رسد.

مخالفان استقلال و آنهایی که هدفی جز تخریب تیم ندارند، دوباره دست به کار شدند و با تحریک برخی از افراد سودجو یا ناآگاه سعی در مخدوش کردن ارزش‌های این تیم دارند. آنها بدانند هیچکس و هیچ چیز نمی‌تواند در مقابل عظمت آبی‌ترین تیم دنیا بایستد و مانع قدرت استقلال شود. استقلال بیدی نیست که با این بادها بلرزد.

بهتر است در این دوران به دور از حواشی همدل و هم قسم شویم تا با تمام توان برای موفقیت‌های تیم و باشگاه قدم برداریم. در پایان یک صحبت هم با هواداران واقعی استقلال داریم، آنها که این روزها بیشتر از هر وقت دیگری به همراهی‌شان نیاز داریم. غم و اندوه آنان را درک می‌کنیم. حال خودمان هم بهتر از آنها نیست، اما حالا زمانی نیست که استقلال را تنها بگذاریم. باید با همدلی بیشتر به محبوب‌مان این راه را ادامه دهیم تا به هدف اصلیم‌ان که موفقیت استقلال است، دست یابیم.

بدون شک با گذشت زمان، استقلال هم به ساحل آرامش می‌رسد و مدیران باشگاه هم برای رضایت شما هواداران عزیز و دوست داشتنی هر کاری را انجام می‌دهند. از شما بزرگواران درخواست می‌کنم در آستانه بازی با الهلال تنها به فکر روحیه دادن به اعضای تیم باشیم تا آنها با دست پر به تهران بازگردند».

 
منبع : تماشاچی

نظرات