پست اینستاگرامی رونالدو و تقدیر ویژه از علی دایی

تماشاچی -کریستیانو رونالدو پس از عبور از رکورد علی دایی، متن و ویدئویی را در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن به طور ویژه از اسطوره فوتبال ایران تقدیر نمود :

من حتی نمی توانم خود را با کلمات بیان کنم! من با یک احساس غافلگیر کننده هیجان زده ام! بزن بریم پرتغال! واااموس !

 از بین تمام رکوردهایی که در طول دوران حرفه ای خود شکسته ام - و خوشبختانه تعداد کمی از آنها وجود داشته است که هنوز مانده است - این یکی برای من بسیار خاص است و مطمئناً در قفسه ای از دستاوردها قرار دارد که باعث افتخار من است.

 اول از همه ، زیرا هر بار که من نماینده کشورم هستم یک لحظه خاص است ، زیرا می دانم که من از پرتغال دفاع می کنم و به جهان نشان می دهم که مردم پرتغال از چه چیزی ساخته شده اند.

ثانیاً ، از آنجا که مسابقات تیم های ملی همیشه در بزرگسالی من تأثیر زیادی داشته است ، تماشای الگو هایم که تابستان های دیگر در یورو و جام های جهانی برای پرچم خود بازی می کردند. اما بالاخره و مهمتر از همه ، زیرا به ثمر رساندن 111 گل برای پرتغال به معنای 111 لحظه حساس و بیاد ماندنی است که امروز در آلگاروه تجربه کردیم ، لحظاتی از اتحاد جهانی و شادی برای میلیون ها و میلیون ها شهروند پرتغالی در سراسر جهان برای آنها ، هر فداکاری ارزشش را دارد.

 یکی دیگر از دلایلی که من از این دستاورد به اندازه فعلی قدردانی می کنم این است که علی دایی استانداردها را در سطح بالایی قرار داده است ، به طوری که حتی در برخی مواقع من فکر کردم که ممکن است هرگز او را نگیرم.  به "شهریار" تبریک می گویم که این مدت طولانی این رکورد را در اختیار داشت و از این که همیشه در هر بار گلزنی و نزدیک شدن به شماره برجسته او برای من احترام زیادی قائل بود ، متشکرم.

 ممنون پرتغال  از همه هم تیمی ها و حریفانم تشکر می کنم که این سفر را فراموش نشدنی کردند. بگذارید در سالهای آینده ملاقات خود را درون زمین ادامه دهیم! هنوز میخوام رکورشکنی رو ادامه بدم

❤️🙏🏻


 
منبع : تماشاچی

نظرات