پیروزی پر گل رم و میلان در هفته دوم سری A

پیروزی پر گل رم و میلان در هفته دوم سری A
تماشاچی در آخرین شب از هفته دوم سری  A ایتالیا، شب گذشته (یکشنبه) دو بازی همزمان از ساعت 23:15 به وقت تهران برگزار شد که در پایان آنها تیم‌های فوتبال رم و میلان، هر یک رقبای خود را با 4 گل شکست دادند.

میلان که در ورزشگاه سن‌سیرو میزبان کالیاری بود، میهمانش را با نتیجه 4 بر یک شکست داد. گل‌های میلان در این بازی توسط ساندرو تونالی در دقیقه 12، رافائل لیائو در دقیقه 17 و اولیویه ژیرو دو بار در دقایق 24 و 43 (پنالتی) به ثمر رسید. تنها گل حریف را هم آلساندرو دیولا در دقیقه 15 زد.

این دومین برد متوالی میلانی‌ها در این فصل بود که آنها را در زمره تیم‌های 6 امتیازی و بالانشین جدول و در رده چهارم قرار داد.

در بازی همزمان اما رم موفق به کسب نتیجه بهتری شد، چون ضمن به ثمر رساندن 4 گل دروازه‌اش را هم بسته نگه داشت. گل‌های تیم تحت هدایت ژوزه مورینیو که دومین بردش را در این فصل کسب کرد، توسط لورنزو پلگرینی در دقایق 48 و 79، جردن فرتو در دقیقه 52 و تاکی آبراهام در دقیقه 69 به ثمر رسیدند.

رم با کسب دومین پیروزی‌اش در این فصل با 6 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به میلان در رده سوم جدول قرار گرفت. این در حالی است که تیم‌های لاتزیو و اینتر هم هر دو با 6 امتیاز و برحسب تفاضل گل به ترتیب در رده‌های اول و دوم جدول هستند.

-
منبع : تماشاچی

نظرات