پاری سن ژرمن مصمم به جذب پل پوگبا

پاری سن ژرمن مصمم به جذب پل پوگبا
تماشاچی -باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در این تابستان ستاره های مطرحی از جمله لیونل مسی، سرجیو راموس، اشرف حکیمی، جورجینیو واینالدوم و جان‌لوئیجی دوناروما را به خدمت گرفته است.

سران باشگاه پاریسی همچنان در پی تقویت تیم تحت‌هدایت مائوریسیو پوچتینو هستند و به این منظور پل پوگبا را زیرنظر دارند. بر اساس گزارش نشریه انگلیسی «ایندیپندنت»، این باشگاه فرانسوی خود را آماده ارائه پیشنهادی با دستمزد هفتگی 500 هزار پوند به هافبک فرانسوی شیاطین سرخ می‌کند که وارد سال پایانی قراردادش با این باشگاه منچستریونایتد شده است.

پوگبا بین سال‌های 2012 تا 2016 عضو یوونتوس بود و با بازی‌های درخشان در این تیم و ثبت 34 گل زده و 40 پاس گل در 178 بازی، مسئولان باشگاه منچستریونایتد را برای بازگرداندنش به اولدترافورد متقاعد کرد.

او در نهایت در تابستان 2016 با عقد قراردادی به ارزش 105 میلیون یورو که در آن زمان رکورد جهانی نقل‌وانتقالات بود، به جمع شیاطین سرخ بازگشت.

این هافبک 28 ساله که در این مدت در 200 بازی برای سرخپوشان منچستر به میدان رفته و 38 گل نیز به ثمر رسانده است، در هفته اول فصل جدید لیگ برتر و در برتری ۵ بر یک این تیم مقابل لیدزیونایتد چهار پاس‌گل ساخت و یکی از ستاره‌های منچستریونایتد بود.

 
منبع : تماشاچی

نظرات