استارت مقتدرانه چلسی در لیگ جزیره

استارت مقتدرانه چلسی در لیگ جزیره
تماشاچی -دیدارهای روز دوم از هفته اول لیگ برتر انگلیس، امروز (شنبه) با پنج بازی ادامه یافت که در مهمترین آنها تیم فوتبال چلسی میزبان کریستال پالاس بود و این تیم را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد.

مارکوس آلونسو در دقیقه 27، کریستین پولیشیچ در دقیقه 40 و تروو شابولا در دقیقه 58 گل‌های این بازی را به ثمر رساندند تا اولین پیروزی قهرمان اروپا با اقتدار رقم بخورد.

تیم فوتبال اورتون هم که در مرسی‌ساید میزبان ساوتهمپتون بود با نتیجه 3 بر یک از سد میهمان خود ساوتهمپتون گذشت. قدیس‌ها با گلزنی آدام آرمسترانگ در دقیقه 22 پیش افتادند، اما در ادامه ریچارلیسون مهاجم برزیلی اورتون در دقیقه 47 گل تساوی را برای این تیم به ثمر رساند. پس از او عبدالله داکور در دقیقه 76 و دومنیک کلاورت لووین در دقیقه 81 گلزنی کردند تا بازگشت آبی‌پوشان مرسی‌ساید را کامل کنند.

در مصاف خانگی لسترسیتی و ولورهمپتون هم این جیمی واردی، مهاجم روباه‌‌ها بود که در دقیقه 41 دروازه‌ گرگ‌ها را باز کرد تا سه امتیاز این بازی از آن لستر شود.

براساس این گزارش، در دو بازی دیگر واتفورد با نتیجه 3 بر 2 میهمان خود استون‌ویلا را شکست داد و برایتون هم در خانه مقابل برنلی با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید.

 
منبع : تماشاچی

نظرات