مجیدی اسامی بازیکنان مورد نظر خود را به مدیران استقلال تحویل داد

مجیدی اسامی بازیکنان مورد نظر خود را به مدیران استقلال تحویل داد
تماشاچی -فرهاد مجیدی یک روز بعد از شکست در فینال جام حذفی مقابل فولاد (۱۸ مرداد سال جاری) از شروع فعالیت‌های نقل وانتقالاتی‌اش باشگاه استقلال خبر داد. با توجه به شرایط مالی آبی‌پوشان مجیدی کار سختی را برای جذب بازیکنان جدید پیش‌رو دارد. با این وجود او برای پیاده‌سازی تاکتیک‌هایش نیاز به جذب بعضی بازیکنان جدید دارد. در همین راستا بررسی‌ها حاکی از آن است که استقلال با بعضی بازیکنان یا باشگاه‌های آنها مذاکراتی را داشته است:

امین قاسمی‌نژاد: این بازیکن تاکنون چند مرتبه علاقه‌اش را برای پیوستن به استقلال اعلام کرده است. با توجه به خروج احتمالی شیخ دیاباته و مهدی قایدی، جذب قاسمی‌نژاد دور از انتظار نیست. این مهاجم ۳۶ ساله خبر مذاکره با گل‌گهر سیرجان را تکذیب کرد.

آرمین سهرابیان: فرهاد مجیدی به سبک بازی این مدافع ۲۶ ساله اعتقاد خاصی دارد. به ویژه حالا که محمد نادری برای دریافت رضایتنامه‌اش از باشگاه کورتریک بلژیک با مشکلات زیادی همراه است. جذب سهرابیان برای تقویت خط دفاعی محتمل به نظر می‌رسد. او در پست مدافع میانی و دفاع چپ می‌تواند بازی کند. این بازیکن سابقه بازی در سپاهان، سایپا و گل‌گهر سیرجان را دارد.

میلاد جهانی/ مجتبی حقدوست: پیشکسوتان استقلال بارها به سرمربی این تیم توصیه کرده‌اند که حتما از بازیکن بازیساز تخصصی در ترکیب خود بهره بگیرد. آنها معتقدند استقلال در سال‌های موفق خود از بازیکنانی مانند مجتبی جباری، جباروف و امید ابراهیمی در میانه میدان بهره گرفته است. به همین خاطر جهانی و حقدوست از گزینه‌های استقلال برای هافبک میانی هستند. یکی از موانع مهم جهانیه برای پیوستن به جمع آبی‌پوشان اما قراردادش با ذوب‌آهن است. او یک فصل دیگر با گاندوها قرارداد دارد. باید دید که آبی‌پوشان می‌توانند با باشگاه اصفهانی توافق کنند؟ یا حقدوست که سابقه بازی در استقلال را داشته است به او ترجیح داده می‌شود.

محمدرضا حسینی: حسینی ۳۲ ساله در پست وینگر راست و مهاجم بازی می‌کند. وی فصل گذشته عضو تیم سپاهان بود. قرارداد این بازیکن با تیم سپاهان به پایان رسیده است. پیش از آنکه حسینی در خرداد ماه سال ۱۳۹۸ با طلایی‌پوشان به توافق برسد مورد توجه استقلالی‌ها بود.

ابوالفضل جلالی: یکی از گزینه‌های آبی‌پوشان برای تقویت سمت چپ، ابوالفضل جلالی مدافع چپ سایپاست. این بازیکن ۲۳ ساله از زمان اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شد. وی با حضور در استقلال می‌تواند جایگاهش را در تیم ملی تقویت کند، اما بر سر این انتقال مانع جدی وجود دارد چرا که این بازیکن یک فصل دیگر با سایپا قرارداد دارد. باید دید در نهایت نارنجی‌پوشان در خصوص انتقال وی چه تصمیمی می‌گیرند؟

سعید صادقی:  قرارداد این بازیکن ۲۷ ساله بعد از پایان رقابت‌های جام حذفی با گل‌گهر به پایان رسیده و وی در حال حاضر به عنوان بازیکن آزاد محسوب می‌شود. این وینگر اهل ساری مورد توجه سپاهان و استقلال قرار گرفته و گل‌‍گهر هم برای حفظ او تلاش می‌کند. احتمال انتقال او به استقلال کمتر از سپاهان است. در این میان نقش امیرقلعه‌نویی و احترامی که صادقی به او قائل هست را نباید نادیده گرفت. با این اوصاف رقابت بین ۳ تیم لیگ‌برتری برای بکارگیری صادقی شکل گرفته است.
صادقی سابقه بازی در تیم‌های نیروی زمینی، صبای قم، خونه به خونه، مس کرمان، پیکان و شهرخودرو را دارد.

صابر حردانی: این بازیکن ۲۵ ساله مورد توانست بازی‌های قابل قبولی را در ترکیب فولاد به نمایش بگذارد. او یکی از محصولات آکادمی فولاد است که با مبلغ قرارداد ناچیزی دارد. با توجه به اینکه این بازیکن ۲ سال دیگر با خوزستانی‌ها قرارداد دارد و پنجره نقل و انتقلاتی تیمش بسته است. احتمال خروج او از تیمش بعید به نظر می‌رسد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات