ترکیب احتمالی استقلال برای تقابل با فولاد

ترکیب احتمالی استقلال برای تقابل با فولاد
تماشاچی -در بازی مرحله فینال جام حذفی باشگاه‌های کشور تیم استقلال تهران از ساعت 20:30 امشب در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف تیم فولاد خوزستان خواهد رفت.
تیم استقلال با برتری دو بر یک مقابل گل گهر سیرجان به لطف دو پنالتی وریا غفوری به این مسابقه صعود کرد و فولاد خوزستان هم ملوان بندرانزلی را دو بر صفر شکست داد تا حریف آبی‌ها در فینال باشد.
استقلال برای حضور در این مرحله پیش از گل گهر، پرسپولیس تهران، پیکان و ذوب آهن اصفهان را از پیش رو برداشته بود و همینطور سپاهان، قشقایی و ماشین سازی تبریز هم تیم‌هایی هستند که فولاد بار غلبه بر آنها به فینال پا گذاشته است.

تیم استقلال در مسابقه مقابل گل گهر به دلیل محرومیت و دریافت اخطار دو بازیکن را به همراه فرهاد مجیدی برای بازی امشب در اختیار ندارد. سیدحسین حسینی و محمد دانشگر در بازی گذشته دو اخطاره شدند و همینطور مجیدی هم کارت زرد گرفت بود تا در غیاب این سه نفر استقلال پا به میدان بگذارد هرچند شیخ دیاباته هم با نظر کادرفنی در لیست این دیدار غایب است.

استقلال با غیبت حسینی، با محمدرشید مظاهری بازی را آغاز خواهد کرد. در خط دفاعی به نظر می‌رسد محمد نادری، محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی جای داشته باشند. در خط میانی متین کریم زاده، مسعود ریگی، آرش رضاوند، فرشید اسماعیلی و وریا غفوری به احتمال زیاد حضور خواهند داشت. در خط حمله هم مهدی قایدی و ارسلان مطهری هم دو مهاجمی هستند که شانس زیادی برای حضور در ترکیب اصلی دارند.

بدین ترتیب ترکیب احتمالی استقلال برای بازی امشب به شرح زیر است:
محمدرشید مظاهری، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، محمد نادری، متین کریم زاده، مسعود ریگی، آرش رضاوند، فرشید اسماعیلی، وریا غفوری، ارسلان مطهری و مهدی قایدی

 
منبع : تماشاچی

نظرات