4 گزینه منچستریونایتد برای جانشینی پل پوگبا

4 گزینه منچستریونایتد برای جانشینی پل پوگبا
تماشاچی -پل پوگبا که وارد سال پایانی قراردادش با باشگاه منچستریونایتد شده، شایعات زیادی در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش مطرح است و گفته می‌شود او در این تابستان از جمع شیاطین سرخ جدا خواهد شد.

این در حالی است که او به امضای قرارداد جدید با منچستریونایتد هم تن نداده است. گفته می شود در صورت خروج پل پوگبا از منچستر یونایتد در تابستان امسال، این باشگاه چهار جانشین ایده آل برای مرد فرانسوی در نظر گرفته است.

منچستریونایتد برای یافتن جانشین برای این بازیکن فرانسوی، یک راه حل بدین ترتیب اندیشیده است که اگر پوگبا راهی پی‌اس‌جی شود، اولگنار سولشر می‌خواهد با یکی از گزینه‌هایی مانند ادواردو کاماوینگا از رن، سائول نیگز از اتلتیکو مادرید، لئون گورتزکا از بایرن مونیخ و روبن نوس از ولورهمپتون قرارداد ببندد.

پیش از هر گونه اقدام رسمی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به منظور جذب پل پوگبا، یونایتد ممکن است برای فروش این بازیکن ملی پوش در هفته های آینده تحت فشار قرار گیرد و در صورت نهایی شدن این انتقال، یک جای خالی در خط میانی این تیم باقی بماند و همین موضوع، باعث ایجاد اختلال در افکار تاکتیکی اوله گونار سولشر شود.

با این حال احتمال پیوستن سائول و کاماوینگا به یونایتد از احتمال پیوستن 2 گزینه دیگر کمتر است چرا که شنیده می شود لیورپول حاضر است با پیشنهادی چهل و یک میلیون پوندی برای سائول، اتلتیکو را وسوسه کند؛ ضمن این که منچستری ها بر این باورند که کاماوینگا، انتقال به لالیگای اسپانیا را ترجیح خواهد داد.

در این میان البته رئال مادرید نیز پیش از این به دنبال جذب پل پوگبای فرانسوی بوده و گفته می شود فلورنتینو پرز، رئیس کهکشانی ها هنوز امیدوار است که بتواند این بازیکن سابق یوونتوس را به سانتیاگو برنابئو منتقل کند.

او تاکنون در 199 بازی برای منچستریونایتد به میدان رفته و آمار 38 گل‌زده را از خود برجای گذاشته است.

 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

نوس عالیه

پاسخ دادن