ترکیب احتمالی استقلال برای تقابل با سپاهان

ترکیب احتمالی استقلال برای تقابل با سپاهان
تماشاچی -مسابقات هفته پایانی لیگ برتر تیم استقلال تهران امشب در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم سپاهان اصفهان خواهد رفت. طلایی پوشان برای کسب عنوان قهرمانی با پرسپولیس رقابت دارند و از این رو به یه امتیاز بازی امشب نیاز مبرمی دارند.

تیم استقلال تهران طی 10 مسابقه اخیر شکستی را متحمل نشده و شاگردانش طی پنج مسابقه اخیر هم به صورت متوالی به پیروزی دست یافته‌اند. کسب عنوان سومی در جدول رده بندی آبی پوشان از چند هفته پیش مسجل شده بود و به همین خاطر کسب یا عدم کسب امتیاز در این بازی در جایگاه آنها تفاوتی ایجاد نخواهد کرد.

استقلال پیش از مصاف هفته پایانی مقابل تیم تحت هدایت محرم نویدکیا، در دیدار مقابل نساجی مازندران درحالیکه از حریفش یک بر صفر عقب افتاده بود با نتیجه سه بر یک پیروز شد اما حضور در این مسابقه دو محروم برای آنها داشت. بابک مرادی با کارت قرمز جریمه شد و همینطور رشید مظاهری هم که کارت زرد گرفته بود محروم است. استقلال برای این بازی همچنین احمد موسوی را به دلیل ابتلا به کرونا در اختیار ندارد.

استقلال برای بازی امشب به طور قطعی سیدحسین حسینی را درون دروازه خواهد داشت و تو پس از دو بازی مظاهری پس از مسابقه شهرآورد دوباره به ترکیب اصلی ملحق می‌شود تا در بازی پایانی لیگ حضور داشته باشد. خط دفاعی پس از گذشت محرومیت سیاوش یزدانی به احتمال با حضور این بازیکن در کنار محمد نادری و محمد دانشگر تکمیل می‌شود.

در خط میانی وریا غفوری، متین کریم زاده، فرشید اسماعیلی، مسعود ریگی و آرش رضاوند بازیکنانی هستند که به احتمال مورد نظر مجیدی برای این بازی خواهند بود.

به دنبال صحبت‌های مجیدی مبنی بر اینکه تیمش با تمام قوا برابر سپاهان بازی می‌کند به نظر می‌رسد که استراحت بازیکنان ترکیب اصلی به پایان رسیده و در خط حمله هم شاهد حضور مهدی قایدی در کنار ارسلان مطهری خواهیم بود. 

بدین ترتیب ترکیب احتمالی استقلال مقابل سپاهان به شرح زیر است:
سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمد نادری، وریا غفوری، متین کریم زاده، مسعود ریگی، آرش رضاوند، فرشید اسماعیلی، مهدی قایدی و ارسلان مطهری.

 
منبع : تماشاچی

نظرات