استقلال با لشکر نصفه و نیمه برابر سپاهان

استقلال با لشکر نصفه و نیمه برابر سپاهان
تماشاچی -تیم استقلال از لحاظ نتیجه گیری روزهای خوبی را سپری می کند و هفته‌هاست شکستی متحمل نشده است. آبی‌ها برای این روند خوب کمی دیر استارت زدند و در پایان هفته ۲۹ لیگ برتر خود را در بین مدعیان قهرمانی لیگ بیستم نمی‌بیند. آنها تمرکز خود را روی جام حذفی گذاشته‌اند و شانس خود برای کسب جام قهرمانی و سهیمه مستقیم آسیایی را از این مسیر امتحان خواهند کرد.

استقلال در بازی پایانی خود در لیگ‌برتر مقابل سپاهان اصفهان قرار خواهد گرفت. رقابتی فوق العاده حساس که می‌تواند سرنوشت قهرمان لیگ را هم مشخص سازد. اگر سپاهان بتواند استقلال را ببرد و پرسپولیس مقابل پیکان شکست بخورد این طلایی پوشان اصفهانی هستند که قهرمان لیگ بیستم خواهند شد.

استقلال در این بازی حساس چندین غایب سرشناس دارد. عارف غلامی در دربی ۹۶ مقابل پرسپولیس دچار پارگی رباط صلیبی شد و فصل را از دست داد، بابک مرادی که چند بازی است در ترکیب استقلال قرار گرفته و عملکرد خوبی داشته در بازی مقابل نساجی با دو کارت زردی که گرفت اخراج شد و در بازی پایانی تیمش غایب است. رشید مظاهری مقابل نساجی چهارمین کارت زرد خود را گرفت و برای بازی آخر در دسترس فرهاد مجیدی نخواهد بود. سید احمد موسوی به بیماری کرونا مبتلا شده و او هم تا مدتی در خدمت استقلال نیست. دو بازیکن خارجی استقلال یعنی هرویه میلیچ و شیخ دیاباته هم عملا از این تیم جدا شده اند. میلیچ به کشورش بازگشته و دیاباته شرایط فنی مناسبی برای این دیدار ندارد و با قطعی شدن جدایی اش از استقلال روحیه‌ای برای بازی های باقی مانده نخواهد داشت. نام محمدحسین مرادمند هم در فهرست بازی با نساجی قرار نگرفت و صحبت هایی از مصدومیت یا ناآمادگی وی به میدان آمد.

فرهاد مجیدی در این هفته‌ها از جوانانی چون سبحان خاقانی، متین کریم زاده، آرش داجلیری، سینا خادم‌پور و سعید مهری در ترکیب تیمش به صورت فیکس و تعویضی بهره برده و همه آنها نشان داده اند قابلیت بازی و درخشش برای این تیم را دارند. باید دید مجیدی در بازی پایانی لیگ برتر مقابل سپاهان و دیدار جام حذفی مقابل گل‌گهر به جوانان خود از ابتدا اعتماد می‌کند یا تغییراتی در سیستم ۳۴۳ پدید خواهد آورد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات