نساجی 1 - استقلال 3 | تیم مجیدی همچنان می‌تازد

نساجی 1 - استقلال 3 | تیم مجیدی همچنان می‌تازد
تماشاچی -در جریان هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر، دو تیم استقلال و نساجی به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی ۳ بر یک آبی‌پوشان پایتخت به پایان رسید.
گل‌های این بازی را وریا غفوری در دقایق ۴+۴۵ و ۵۰ و متین کریم‌زاده در دقیقه ۸۳ برای استقلال به ثمر رساندند و تک گل نساجی را کریم اسلامی در دقیقه ۱۷ به ثبت رساند.
با این نتیجه استقلال با ۵۶ امتیاز در جایگاه سوم جدول رقابت‌های لیگ باقی ماند و نساجی نیز با ۳۲ امتیاز در رده دوازدهم جدول ماندنی شد.

نیمه اول
دقایق ابتدایی این بازی توپ بیشتر در میانه میدان در جریان داشت و دو تیم در تلاش بودند راهی برای نفوذ به نیمه زمین یکدیگر پیدا کنند.
در دقیقه ۴ بازی، استقلالی‌ها فرصتی برای تهدید دروازه نساجی داشتند اما ضربه سر بابک مرادی روی سانتر وریا غفوری نتوانست دروازه نساجی را باز کند و دروازه‌بان حریف این توپ را مهار کرد.
کریم اسلامی در دقیقه ۱۷ مسابقه توانست موفق شد دروازه استقلال را باز کند. این بازیکن با حضور در محوطه جریمه آبی‌ها روی سانتر ارسالی از سمت راست موفق شد گل اول بازی را به نفع نساجی به ثمر برساند.
پس از این گل، بازی شکل درگیرانه‌ای به خود گرفت و نساجی سعی داشت با چنگ و دندان از گل زده خود محافظت کند. در این بین استقلالی‌ها تلاش زیادی کدند تا بتوانند بازی را به تساوی بکشانند.
احمد صادقی در دقیقه ۲۹ شوتی روانه دروازه استقلال پشت محوطه جریمه آبی‌ها کرد که این توپ را رشید مظاهری موفق شد مهار کند.
استقلالی‌ها تا دقایق پایانی نیمه اول سعی در گشودن دروازه نساجی داشتند و این تلاش در وقت‌های اضافی نیمه اول به ثمر نشست و وریا غفوری از روی نقطه پنالتی موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند تا شاگردان مجیدی بازنده به رختکن نروند.

نیمه دوم
استقلال در نیمه دوم شروع بهتری داشت و موفق شد در دقیقه ۵۰ به گل دوم برسد. وریا غفوری باز هم توانست در این بازی گلزنی کند و روی پاس عرضی متین کریم‌زاده در محوطه جریمه نساجی، موفق شد با یک شوت محکم، گل دوم استقلال را به ثمر برساند.
در دقیقه ۵۸ بازی، ایوب کلانتری روی یک نفوذ پرسرعت سعی در تهدید دروازه استقلال داشت که ضربه شوت این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.
استقلالی پس از این گل با مدیریت توپ و میدان بازی، سعی داشتند نتیجه بازی را حفظ کنند تا در پایان بازی پیروز میدان باشند.
در دقیقه ۷۱ بازی، بابک مرادی پس از تعویض با ارسلان مطهری از زمین مسابقه اخراج شد.
پس از توقف سه دقیقه‌ای بازی در دقیقه ۷۵، استقلال گل سوم بازی را به ثمر رساند. متین کریم‌زاده که در این بازی برای یک پنالتی گرفت و یک پاس گل داد، موفق شد در دقیقه ۸۳ از پشت محوطه جریمه شوت محکمی روانه نساجی کند و گل سوم آبی‌ها را به ثمر برساند.
پس از این گل، نساجی هم نتوانست کاری از پیش ببرد تا در پایان استقلال موفق شود نساجی را ۳ بر یک شکست دهد تا چهارمین پیروزی متوالی شاگردان مجیدی در لیگ برتر رقم بخورد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات