کار دشوار مدافعان پرسپولیس برابر مهاجم آماده تراکتور

کار دشوار مدافعان پرسپولیس برابر مهاجم آماده تراکتور
تماشاچی -در دیدار حساس میان شاگردان یحیی گل محمدی و فیروز کریمی، مدافعان پرسپولیس شب سختی را مقابل محمد عباس زاده مهاجم گلزن تراکتور خواهند داشت.

پرسپولیس در دو بازی اخیر خود در لیگ و جام حذفی گلی را دریافت نکرده است. سرخ پوشان در بازی با استقلال ۱۲۰ دقیقه دروازه خود را بسته نگه داشتند و در بازی با ماشین سازی نیز ۵ گل زدند بدون این که گلی دریافت کنند.

حالا خط دفاعی پرسپولیس قرار است مقابل خط حمله پرقدرت تراکتور و به ویژه محمد عباس زاده قرار بگیرد. گل محمدی که تشخیص داده در چند بازی اخیر بدون استقاده از سیدجلال حسینی کاپیتان باتجربه خود از زوج فرشاد فرجی و کنعانی زادگان بهره ببرد، هنوز مشخص نیست در بازی فردا مقابل تراکتور هم از همین زوج استفاده می کند یا سیدجلال را راهی میدان می کند اما هرچه هست مدافعان پرسپولیس برای مهار محمد عباس زاده شب سختی را پیش رو خواهند داشت. مهاجمی که سابقه بازی در پرسپولیس را داشته و از انگیزه های ویژه ای برای گلزنی مقابل پرسپولیس برخوردار است.

گفتنی است عباس‌زاده با به ثمر رساندن ۱۲ گل بعد از شهباززاده ۱۹ گله به همراه گادوین منشا، دومین گلزن برتر این فصل از رقابت های لیگ برتر محسوب می شود.

 
منبع : تماشاچی

نظرات