واکنش جالب مددی به صحبت‌های مجیدی و بازیکنان استقلال

واکنش جالب مددی به صحبت‌های مجیدی و بازیکنان استقلال
تماشاچی -احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت‌و‌گو با رسانه این باشگاه، در واکنش به شرایط اخیر و اتفاقات رخ‌داده در تمرین روز گذشته تیم فوتبال استقلال گفت: صحبت‌های سرمربی محترم و بازیکنان را شنیدم و پیش از آن نیز در جریان دغدغه تمامی عزیزان قرار داشتیم. ما از مدت‌ها قبل به‌کمک اعضای محترم هیئت مدیره دنبال تأمین منابع لازم برای حل مشکلات بودیم.

وی تصریح کرد: بار دیگر پیروزی شیرین استقلال در دربی را خدمت همه هواداران، کادر محترم فنی و تیم سختکوش استقلال تبریک عرض می‌کنم. 35 سال است که هوادار استقلال هستم و این را تمامی دوستانی که من را از نزدیک و دور می‌شناسند، می‌دانند. از برد استقلال شاد می‌شوم و برد دربی نیز مطمئناً جایگاه خاص خود را دارد و تمامی افرادی که در ورزشگاه حضور داشتند نیز مطمئناً شادی و شعف من را از برد در دربی تأیید می‌کنند.

مدیرعامل باشگاه استقلال افزود: بعد از پایان دربی بنده و اعضای محترم هیئت مدیره طی پیامی به سرمربی و سرپرست تبریک خود را ابلاغ و ارسال کردیم. انتقادات و صحبت‌های بازیکنان عزیز و کادر فنی محترم را با تمام وجود پذیرا هستم و مانند یک پدر وظیفه خود می‌دانم که حتی در زمان عصبانیت بازیکنان نیز شنونده صحبت‌های آنها باشم. مطمئناً انتظار داریم که البته این صحبت‌ها با رعایت ادب و احترام همراه شود. گواه این ادعا جلسه در محل تمرین تیم بود که تلاش کردیم تا صحبت‌های درون خانوادگی را درون خانواده حفظ کنیم و نتیجه آن کسب یک برد شیرین در دربی بود.

مددی در پایان گفت: وظیفه من و همکارانم در کادر مدیریتی برطرف کردن مشکلات و انجام خواسته بحق بازیکنان است و اگر بدهی‌های انباشته باشگاه و سوءمدیریت‌های پیشین در مسیر ما قرار نمی‌گرفت، شاهد چنین مشکلاتی نبودیم، اما شاهد آن هستیم که مسببان وضع موجود این روزها در قامت یک منتقد دلسوز(!) ظاهر شده‌اند و به‌دنبال ماهی‌گیری از آب گل‌آلود هستند.

 
منبع : تماشاچی

نظرات