پر درآمدترین بازیکن جهان کیست؟

پر درآمدترین بازیکن جهان کیست؟
تماشاچی -لیونل مسی از پردرآمدترین بازیکنان فوتبال جهان پیش از پایان قراردادش با باشگاه بارسلونا بود. فوق ستاره آرژانتینی بیشترین دستمزد را در میان بازیکنان فوتبال دریافت می‌کرد. 

پس از او، کریستیانو رونالدو و نیمار جونیور به ترتیب بیشترین دستمزد را از باشگاه‌های شان به دست میاوردند. در حال حاضر اما، مسی قراردادی با بارسلونا ندارد و دستمزی از این باشگاه دریافت نمی کند.

به این ترتیب، کریستیانو رونالدو به صدر لیست پر دستمزد ترین بازیکنان جهان منتقل شده است. ستاره 36 پرتغالی در حال حاضر سالانه 31 میلیون یورو از باشگاه یوونتوس دریافت می کند و بدین ترتیب پردرآمدترین بازیکن جهان از راه فوتبال و باشگاهش است.

پس از رونالدو، نیمار قرار دارد که او هم رقمی نزدیک به رونالدو دریافت می کند که آن رقم سالانه 30 میلیون یورو است. پس از این دو هم امباپه و گریزمن قرار دارند که هر کدام از باشگاه خود سالانه 18 میلیون یورو دریافت می کند.

 گفته می شود که لیونل مسی در آستانه بستن یک قرارداد جدید با باشگاه بارسلونا است که البته هنوز چنین اتفاقی رخ نداده است و لئو مسی پس از اینکه قراردادش با باشگاه بارسلونا خاتمه یافت، هنوز با باشگاهی قرارداد نبسته است و یک بازیکن آزاد محسوب می شود و بدین ترتیب دستمزدی از هیچ باشگاهی دریافت نمی کند.

 
منبع : تماشاچی

نظرات