پیش بازی دربی 96 | دیداری که قطعاً برنده دارد

پیش بازی دربی 96 | دیداری که قطعاً برنده دارد
تماشاچی -پس از بیانیه‌نویسی‌ها و مصاحبه‌های عوامل دو تیم علیه یکدیگر، حالا روز موعود فرا رسید؛ حالا اگر حرفی برای گفتن است، باید در زمین زده شود، نه در بیانیه‌ها، اتهام‌زنی‌ها و «هوچی‌گری‌ها». حالا باید دید دو تیم در زمین «چند مرده حلاجند»! اگر فقط چند درصد از تمرکزی که در این مدت روی بیانیه‌‌نویسی‌ها، مصاحبه‌ها و تخریب‌ کردن‌ها وجود داشت را بازیکنان داشته باشند شاهد دیداری جذاب خواهیم بود.

شاگردان فرهاد مجیدی که در لیگ از کمترین شانس ممکن برای قهرمانی برخوردار هستند، بخت کسب یک جام در این فصل و همچنین انتقام شکست 2 ماه پیش در لیگ برتر را در جام حذفی دارند و یحیی و تیمش نیز به دنبال شانس خود برای دبل قهرمانی و انتقام شکست دربی جام حذفی فصل گذشته هستند.

استقلالی‌ها بدون مصدوم و محروم پا به دربی 96 خواهند گذاشت و پرسپولیس کمال کامیابی‌نیا را به طور حتم در این مسابقه در اختیار نخواهد داشت و عیسی آل‌کثیر نیز وضعیت مبهمی برای حضور در دربی دارد.

شاید نکته مشترک دو تیم در چند هفته اخیر،‌ مشکلات مالی و گلایه‌های شدید اعضای تیم از مدیران باشگاه است. هرچند سرخپوشان سرانجام روز گذشته 10 درصد از قرارداد خود را دریافت کردند تا با روحیه مضاعف به استقبال دربی بروند.

یکی از نکات جالب دیگر دربی دو تیم، قضاوت علیرضا فغانی در این مسابقه است. داوری که پس از مدت‌ها دوری از فوتبال کشور دوباره بازگشته و در نخستین دیدار خود نیز قضاوت این بازی حساس را بر عهده خواهد داشت.

 
منبع : تماشاچی

نظرات