بیانیه طوفانی باشگاه استقلال در جواب صحبت‌های یحیی گل‌محمدی

بیانیه طوفانی باشگاه استقلال در جواب صحبت‌های یحیی گل‌محمدی
تماشاچی -یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از ديدار با آلومینیوم اظهارات تندی را بر علیه باشگاه استقلال به زبان آورد و حالا مدیران این باشگاه با انتشار بیانیه‌ای طوفانی پاسخ سرمربی پرسپولیس را داده‌اند. در این بیانیه آمده است :

«پس از اظهارات خلاف‌واقع، گستاخانه و البته بی پایه و اساس یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس در خصوص مجموعه باشگاه استقلال، این باشگاه از این مربی به کمیته اخلاق و کمیته انضباطی شکایت کرد و قطعاً این مربی باید در این محاکم پاسخگو باشد.
با این حال ذکر چند نکته در جواب سرمربی پرسپولیس خالی از لطف نیست.

1. اعداد و ارقامی که گل‌محمدی درباره تیم استقلال اعلام می‌کند، متصل به کدام مرجع و منبع است؟ اگر ایشان تنها بر روی برخی شنیده‌ها و شایعات حکم می‌کند، آیا به باشگاه استقلال هم این اجازه را می‌دهند که درباره مطالب مطرح‌شده در ماه‌های گذشته درباره ارتباط ایشان با افرادی مثل آقای میم و آقای گاف، قضاوت کند؟

2. انتشار قراردادها مقوله‌ای مربوط به بازیکنان است و با توجه به سوابق قبلی باشگاه پرسپولیس، باشگاه استقلال از گل‌محمدی درخواست می‌کند ابتدا ایشان قرارداد شخص خودش و دستیارانش را منتشر کند. در ادامه نیز برای بی حرف و حدیث ماندن مسائل، قراردادها از سوی مراجع ذی‌ربط منتشر شود.

3. این هم از طنز ماجراست که سرمربی پرسپولیس و دستیارش به‌اندازه یک کتاب علیه استقلال صحبت می‌کنند و در نهایت هم می‌گویند "برخلاف حریف تمرکز ما روی کار خودمان است"!

4. ترجیح باشگاه استقلال بر عدم وارد شدن در این مباحث بوده، اما بدیهی است که این باشگاه در مقابل ایراد تهمت‌ها و استفاده از واژه‌های غیراخلاقی همچون "هوچی‌گری" ساکت نبوده و قاطعانه از منافع ارکان باشگاه حمایت می‌کند.»

 
منبع : تماشاچی

نظرات