فولاد 0 - پرسپولیس 0 | تقسیم امتیازات در دیدار سرد و بی روح

فولاد 0 - پرسپولیس 0 | تقسیم امتیازات در دیدار سرد و بی روح
تماشاچی -در آخرین دیدار هفته بیست و ششم لیگ برتر ایران، فولاد خوزستان از ساعت ۲۱:۱۰ میزبان پرسپولیس بود که این دیدار با تساوی بدون گل تمام شد.
با این نتیجه پرسپولیس فرصت افزایش اختلاف با سپاهان را از دست داد ولی با ۵۵ امتیاز در صدرجدول باقی ماند. فولاد هم ۳۶ امتیاز تا رده هفتم جدول سقوط کرد.

نیمه اول
بازی با فشار اولیه فولاد و کسب سه کرنر متوالی شروع شد اما رفته رفته پرسپولیس به خود آمد و بازی حالت متعادل‌تری به خود گرفت ولی دو تیم در خلق موقعیت ناکام بودند.
در دقیقه ۲۶ شوت فنی و ناگهانی امید عالیشاه از فاصله حدودا ۲۰ متری با اختلاف بسیار اندک بیرون رفت. ۱۰ دقیقه بعد، اعتراض کنعانی‌زادگان به تصمیم داور و شروع سریع بازی توسط فولادی‌ها، باعث ضد حمله خوردن پرسپولیس شد ولی سیدجلال حسینی به موقع جلوی حرکت پریرا را گرفت و توپ را دور کرد.

نیمه دوم
با وجود میل دو تیم برای گلزنی، تا دقیقه ۸۶ هیچ موقعیت خطرناکی که دروازه‌ها را تهدید کند، خلق نشده بود و در این دقیقه پرسپولیس می‌توانست روی یک موقعیت جدی به گل برسد که شوت نوراللهی به آسمان رفت.
یکی، دو شوت نصفه و نیمه به سمت دروازه‌ها از سوی بازیکنان هر دو تیم، تنها موقعیت‌های جدی این نیمه از مسابقه بود تا در نهایت دو تیم به تقسم امتیازات رضایت بدهند.

 
منبع : تماشاچی

نظرات