فرهاد مجیدی از چه منابعی به بازیکنان استقلال پول می‌دهد؟

فرهاد مجیدی از چه منابعی به بازیکنان استقلال پول می‌دهد؟
تماشاچی -فرهاد مجیدی سرمربی استقلال پیش بازی با گل گهر به بازیکنانش قول داده بود در صورت پیروزی، به هر نفر ۲۰ میلیون تومان پاداش دهد و همینطور هم شد واکنون هم خبر رسیده که قبل از بازی باتراکتور به بازیکنانش پاداش داده است.

برخی سوال میپرسند که درآمد فرهاد مجیدی به غیر از مربیگری از چیست؟ در سالهای دور برخی از سایت های خبری همچون نمناک و برترین ها  جزیی از دارایی ها فرهاد مجیدی منتشر کرده و نوشتند:

کاپیتان سابق استقلال سرمایه گذاری های زیادی انجام داده که می توان به طور نمونه به مشارکت در شهرک سازی در دبی و همچنین در شمال کشور اشاره کرد.

مجیدی پس از آنکه با العین قهرمانی در آسیا را جشن گرفت یک دستگاه ویلا در ساحل جمیرا از شیخ دوبی دریافت کرد. او یک منزل فوق العاده شیک و همچنین یک فروشگاه به ارزش یک و نیم میلیون دلار در امارات دارد و همچنین سوله ای در دوبی خریداری کرده و در مدت حضورش در استقلال آن را به مبلغ سالیانه ۳۵۰ میلیون تومان اجاره داده و درآمد چشمگیری از این راه به دست می آورد.

هم استقلال و هم پرسپولیس وهم تیم ملی با  مشکلات مالی به دردسر افتاد ه اند و بین درآمد باشگاه ها و مخارج آن مدیریتی وجود ندارد ،هردو باشگاه نیاز به مشاوران اقتصادی و وکلای خبره دارند.

 
منبع : تماشاچی

نظرات