تهدید سرمربی تیم ملی توسط مدیرعامل استقلال!

تهدید سرمربی تیم ملی توسط مدیرعامل استقلال!
تماشاچی -احمد مددی، مدیرعامل استقلال از انتخاب نفرات برای لیست تیم ملی ناراحت بوده و معتقد است نفرات بیشتری باید از جمع آبی پوشان به تیم ملی دعوت می شدند. وی که در اظهارات جدید خود به تهدید سرمربی تیم ملی پرداخته، مدعی است این موضوع را از فدراسیون فوتبال پیگیری خواهد کرد. 
مدیرعامل استقلال در گفتگوی جدید خود در خصوص این اتفاق اظهار داشت: این هم از آن دست اتفاقاتی است که باعث تعجب و ناراحتی است و شک نکنید این موضوع را از فدراسیون فوتبال پیگیری خواهیم کرد. چرا باید از تیم سوم لیگ برتر فوتبال کشور یک نفر دعوت شود و به نظر می رسد این موضوع را هم کادرفنی تیم ملی ملاک قرار نداده است.

وی دامه داد:تیمی که جزو هشت تیم غرب آسیاست و واقعا عجیب است که یک تیم از گروه مرگ در لیگ قهرمانان صعود کند و آن وقت در تیم ملی کشورش تنها یک نماینده داشته باشد.

مددی خاطرنشان کرد: بازهم تاکید می کنم که این موضوع را از فدراسیون فوتبال پیگیری خواهم کرد چرا که معتقدیم حداقل 5 تا 6 بازیکن استقلال باید دعوت می شدند و این شایستگی را دارند.متاسفانه استقلال در دعوت بازیکنانش به تیم ملی که آرزوی هر بازیکن فوتبال است، مورد بی مهری قرار می گیرد.

پی نوشت : همه به خوبی می‌دانیم که لیست تیم ملی ایرادات فراوانی دارد اما بهتر است در این شرایط از ایجاد حاشیه برای تیم ملی کشورمان بپرهیزیم. 


 
منبع : تماشاچی

نظرات