تیم مطرح اروپایی به دنبال جذب مهدی قایدی

تیم مطرح اروپایی به دنبال جذب مهدی قایدی
تماشاچی -باشوی استقلالی‌ها با درخشش خود در لیگ ایران و لیگ قهرمانان آسیا 2021 چشم‌ها را به طرف خود خیره کرده است و شاختار دونتسک اوکراین تازه‌ ترین مشتری مهدی قایدی است که حاضر است ۴ میلیون دلار برای خرید نیمار ایرانی هزینه کند.

شاید تصور کنید درخشش مهدی قایدی در لیگ قهرمانان آسیا توجه تیم معروف اوکراینی را جلب کرده باشد اما این طور نیست!

معدنچی‌ها (لقب تیم شاختار) از مدت‌ها پیش و قبل از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مهدی قایدی را زیر نظر گرفته و پیشنهاداتی به مدیر برنامه‌های این بازیکن تکنیکی داده‌اند. تیم اوکراینی که برای حضوری قدرتمندانه در اروپا برنامه ریزی می‌کند حاضر است ۲ میلیون دلار به مهدی قایدی بدهد و ۲ میلیون دلار هم برای صدور رضایتنامه این بازیکن به باشگاه استقلال!

به هر حال حفظ مهدی قایدی که پیشنهادات سنگینی هم از لیگ ستارگان قطر دارد کار آسانی نیست و خواه نا خواه باید باشگاه استقلال با واقعیت کنار بیاید. البته خود این بازیکن تاکنون واکنشی به این پیشنهادات نشان نداده اما کیست که نداند یکی از تکنیکی ترین بازیکنان حال حاضر آسیا یکی از ارزان‌ترین فوتبالیست‌های فعلی باشگاه استقلال است! موضوعی که باعث شد مهدی قایدی در دوران سرمربیگری محمود فکری یک هفته‌ای به نشانه قهر در تمرینات شرکت نکند به این امید که شاید مبلغ قراردادش (با توجه به پیشرفت و درخشش در ترکیب استقلال) افزوده شود اما چنین نشد.

مهدی قایدی به تمرینات استقلال برگشت بدون آن که قراردادش اضافه شود اما به خاطر عرق به تیمش حرف دیگری نزد اما بعید نیست در پایان فصل جاری فکر دیگری برای ادامه فوتبالش داشته باشد.

البته نیمار ایرانی (لقب قایدی) تا سال ۱۴۰۲ با باشگاه استقلال تهران قرارداد دارد اما با توجه به وضعیت دلار و ارز درکشورمان و کمبود بودجه باشگاه‌های دولتی این امکان وجود دارد، استقلالی‌ها قبل از اتمام قرارداد مهدی قایدی او را بفروشند تا درآمدی هم از این راه کسب کنند.

 
منبع : تماشاچی

نظرات