حساس‌ترین دیدار مرحله یک هشتم | استقلال به دنبال انتقام از ذوب آهن

حساس‌ترین دیدار مرحله یک هشتم | استقلال به دنبال انتقام از ذوب آهن
تماشاچی -دیدار آبی‌پوشان پايتخت با ذوب‌آهن اصفهان بدون شک حساس‌ترین مسابقه مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی است. استقلال بدون اغراق با سخت‌ترین قرعه روبه رو شده و بازیکنان این تیم به خوبی می‌دانند که عبور از ذوب آهن کار راحتی نیست بخصوص اینکه هفته گذشته شاگردان فرهاد مجیدی در خانه‌ خود غافلگیر شدند و در عین ناباوری 2 بر صفر بازی را به ذوب آهن در لیگ برتر واگذار کردند. حالا تمام امید آبی‌پوشان تهرانی به فتح جام حذفی است و آن‌ها برای اینکه در این فصل کرونایی دستشان از جام کوتاه نماند باید ابتدا انتقام شکست در لیگ را از ذوب‌آهن بگیرند و سپس به فکر مراحل بعدی باشند. 

ذوب آهن هم به اندازه استقلال خسته است زیرا این تیم در هفته‌های اخیر بازی‌های سختی را پشت سر گذاشته است. شاگردان حسینی بعد از برد مقابل استقلال راهی سیرجان شدند و سه امتیاز را به میزبان خود دادند. حالا دوباره باید در جام حذفی در کمتر از دو هفته مقابل استقلال قرار بگیرند و هفته آینده هم با پرسپولیس در لیگ برتر بازی دارند.

استقلال بعد از جدایی فراز کمالوند مدیر فنی خود هنوز پیروز نشده اند و فرهاد مجیدی هم در هر دو مسابقه مسئولیت شکست تیمش را پذیرفته است و حالا زمان آن رسیده که او نوار ناکامی‌های تیمش را قطع  کند. بخصوص اینکه این مسابقه بعد از باخت در دربی پرحاشیه برگزار می‌شود. برد مقابل ذوب آهن می‌تواند به حاکم شدن آرامش در استقلال کمک کند اما اگر ذوب آهن برای دومین مرتبه استقلال را ببرد مجیدی شرایط کاملا متفاوتی را در استقلال تجربه خواهد کرد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات