شاهین بندرعامری 1 - پرسپولیس 4 | صعود بی دردسر سرخپوشان به یک چهارم نهایی جام حذفی

شاهین بندرعامری 1 - پرسپولیس 4 | صعود بی دردسر سرخپوشان به یک چهارم نهایی جام حذفی
تماشاچی -در جریان مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران تیم فوتبال شاهین بندرعامری از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر میزبان پرسپولیس بود که این دیدار در نهایت با برتری ۴ بر یک پرسپولیس به پایان رسید.
برای پرسپولیس در این دیدار مهدی عبدی در دقایق ۶ و ۸۶، احمد نوراللهی ۶۲ و مهدی ترابی در دقیقه ۷۹ گلزنی کردند و میلاد دریانوردی در دقیقه ۳۶ تک گل تیمش  را برای شاهین بندرعامری وارد دروازه پرسپولیس کرد.

نیمه اول 
این دیدار را پرسپولیس هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی فرصت خوبی برای گلزنی به دست آورد و به گل رسید. در دقیقه ۶ سعید آقایی حرکتی را از سمت چپ انجام داد و با ارسال روی دروازه فرصت بسیار خوبی برای مهدی عبدی ایجاد کرد و این بازیکن هم با یک ضربه سر گل نخست را برای پرسپولیس به ثمر رساند.
در دقیقه ۱۹، مهدی چاهکوتاه‌زاده با یک شوت از پشت محوطه جریمه پرسپولیس دروازه این تیم را هدف قرار داد که توپ او راهی اوت شد.
در دقیقه ۳۴، مهدی عبدی فرصت بسیار خوبی برای گلزنی به دست آورد اما شوت او راهی به دروازه پیدا نکرد.
در دقیقه ۳۶، روی حرکت خوب سفیدپوشان شاهین، میلاد دریانوردی پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد و با یک شوت پای راست دروازه پرسپولیس را باز کرد.

نیمه دوم
در آغاز نیمه دوم پرسپولیس باز هم بازی را هجومی آغاز کرد و سعی داشت در همان دقایق ابتدایی دروازه را باز کند اما قرمزپوشان زمین اسیر دفاع خوب شاهین بندرعامری شدند.
در دقیقه ۴۹، پرسپولیس صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و در ادامه مهدی ترابی با یک ارسال فرصت بسیار خوبی برای مهدی عبدی ایجاد کرد اما ضربه سر این بازیکن را مدافع حریف از روی خط برگرداند.
در دقیقه ۵۹، مهدی ترابی حرکتی به درون محوطه جریمه  پرسپولیس انجام داد اما شوت این بازیکن راهی به دروازه پیدا نکرد.
در دقیقه ۶۲، روی ارسال احسان پهلوان  که از سمت چپ انجام شد، احمد نوراللهی با یک ضربه سر دروازه شاهین بندرعامری را باز کرد.
در دقیقه ۷۸، وحید امیری در برخورد با مدافع شاهین نقش بر زمین شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. مهدی ترابی هم با استفاده از این فرصت گل سوم تیمش را به  ثمر رساند.
در دقیقه ۸۶، روی یک پاس در عمق مهدی عبدی با دروازه‌بان شاهین تک به تک شد و توانست بایک ضربه پای راست دروازه این تیم را باز کند.
در ادامه نیز اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و پرسپولیس توانست بی دردسر به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی راه پیدا کند.

 
منبع : تماشاچی

نظرات