خانه تکانی عظیم در رئال مادرید | ستاره‌هایی که در راهند

خانه تکانی عظیم در رئال مادرید | ستاره‌هایی که در راهند
تماشاچی -نشریه اسپانیایی «آ.اس» در گزارشی مفصل به اهداف آینده رئال مادرید برای فصل نقل و انتقالات پرداخته است. بر اساس این گزارش، در مهم‌ترین اتفاق ماسیمیلیانو آلگری به عنوان یک مربی سخت‌گیر قرار است که در عرض دو تا سه سال ترکیب رئال مادرید را متحول کند و نوع بازی این تیم را تغییر دهد. 

از همین رو بازیکنانی نظیر راموس، مودریچ و بنزما جای خود را به ستاره‌هایی همچون امباپه، هالند، کاماوینگا، آلابا و … خواهند داد. البته این جابه‌جایی ها کاملاً با هماهنگی مربی انجام می شود اما قطعا نام‌های سرشناسی به جمع کهکشانی‌ها اضافه خواهند شد. 

در بخش خرید بازیکنان مهمترین طرح مربوط به ستاره کهکشانی دنیای فوتبال خواهد بود که بر این اساس باید کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن خریداری شود. بازیکنی که به سرعت با فروش پيراهنش بخش زیادی از هزینه های خریدنش را جبران خواهد کرد. رئال بیشترین شانس را برای خرید وی دارد. رئال منتظر است که امباپه در همین تابستان از پی اس جی جدا شود اما اگر شیوخ قطری مخالفت کنند، انتقالش به 2022 موکول می شود.

از دیگر نام‌های پروژه خرید بازیکن، داوید الابا؛ مدافع اتریشی بایرن مونیخ است. این بازیکن در سن 28 سالگی به عنوان بازیکن آزاد به رئال خواهد پیوست و جانشین راموس 35 ساله خواهد شد. تقریبا کل اروپا به دنبال آلابا بودند اما این بازیکن با قراردادی پنج ساله و دستمزد سالانه 12 میلیون یورو و کوله‌باری از تجربه در بایرن به رئال می‌آید تا رهبر خط دفاعی رئال مادرید در سال‌های آینده را بر عهده بگیرد. 

در خط هافبک نیز مذاکرات با کاماوینگای 18 ساله از سر گرفته شده است. جاناتان بارنت وکیل این بازیکن در حال بررسی روند انتقال است. البته کاماوینگا تنها گزینه نیست و پوگبا نیز همچنان در لیست رئال است. این بازیکن فرانسوی هم در تابستان 2022 قراردادش با شياطين سرخ یه اتمام می‌رسد و به همین خاطر یونایتد نمی تواند مبلغ بالایی برای فروش وی تعيين کند. رئال با خرید پوگبا می تواند راه را برای جذب دیگر موکل مینو رایولا یعنی هالند در سال 2022 باز کند.

اگر زیدان هفته آینده و پس از بازی مقابل ویارئال در جلسه با پرز، استعفا بدهد به نظر می‌رسد که الگری مربی ایتالیایی اصلی ترین گزینه جانشینی او خواهد بود و البته نقشه راه رئال نیز مشخص است.

 
منبع : تماشاچی

نظرات