متن کامل صحبت های محرم نویدکیا در برنامه فوتبال برتر

متن کامل صحبت های محرم نویدکیا در برنامه فوتبال برتر
تماشاچی -محرم نویدکیا درباره اتفاقات دیدار سپاهان - پرسپولیس اظهار داشت: این بحث‌ها ناراحت‌کننده است، چون الان نمی‌توانیم چیزی را گردن هواداران بیندازیم. من باید مسئولیت تیمم را بپذیرم و گل محمدی هم باید مسئولیت تیم پرسپولیس را بپذیرد. واقعیت این است که هم بازیکنان ما و هم بازیکنان آنها اشتباه کردند.

وی در واکنش به صحبت‌های پیروانی مبنی بر اینکه نویدکیا در صحنه درگیری‌ها حضور داشته است، گفت: بله، من آنجا بودم و مثل همه دوست داشتم جدا کنم. البته زد و خوردی وجود نداشت و درگیری لفظی بود. من بعد از بازی به سمت داوران رفتم و به آنها دست دادم. وقتی برگشتم دیدم درگیری‌ها شروع شده است. من نگفتم درگیری‌ها را ندیدم، اما گفتم نمی‌دانم شروع‌کننده درگیری‌ها چه کسی بوده است. البته به من گفتند یک نفر از اعضای پرسپولیس درگیری‌ها را شروع کرده است.

سرمربی سپاهان همچنین خاطر نشان کرد: من می‌دانستم تنش‌هایی وجود دارد و به همین دلیل هم سعی کردم با مصاحبه‌های خودم و ادبیاتم این تنش‌ها را کم کنم. درباره صحبت راجع به نیمکت پرسپولیس هم باید بگویم این مسئله فنی است و ربطی به حاشیه‌ها ندارد. شاید من هم نباید آن حرف را می‌گفتم. من ایده‌آل‌گرا هستم و توقعم این نبود که از نیمکت پرسپولیس چنین چیزی بشنوم. شاید هم اشتباه کردم، آن جمله را گفتم. من می‌گویم بیش از حد تقصیرات را گردن هواداران انداختیم. من و گل‌محمدی باید مسئولیت تیم‌مان را بپذیریم و به بازیکنان بگوییم این اتفاقات فاجعه است.

نویدکیا ادامه داد: باز هم می‌گویم اینکه هواداران نباشند و این درگیری‌ها پیش بیاید، فاجعه است. من دوست دارم هواداران کنار هم باشند و هر کسی هم که حقش است قهرمان شود. باز هم تکرار می‌کنم من نمی‌دانم چه کسی درگیری‌ها را شروع کرد، ولی آنها که در تصاویر دیده می‌شوند همه می‌خواستند جدا کنند. زد و خورد نبود، ولی همین هم برای فوتبال ما فاجعه است. دوست ندارم این اتفاقات تکرار شود، چون دیگر نمی‌توانیم حواشی را گردن هواداران بیندازیم. وقتی دو تیم حرفه‌ای نمی‌تواند خود را کنترل کنند نباید از هواداران انتظار داشته باشیم.
 
منبع : تماشاچی

نظرات