فرصتی طلایی پیش روی شاگردان مجیدی

فرصتی طلایی پیش روی شاگردان مجیدی
تماشاچی -تیم فوتبال استقلال در آخرین دیدار خود در لیگ برتر برابر پیکان متوقف شد. این مهم‌ترین فرصت برای فرهاد مجیدی بود تا فاصله‌اش را با پرسپولیس و صدر جدول کم کند اما آبی‌پوشان این فرصت استثنایی را در آستانه بازی‌های آسیایی از دست دادند.

آنها البته حالا با آن تیم چهاردهم فروردین‌ماه تفاوت زیادی دارند. اگرچه در یک ماه گذشته بالاخره فرهاد مجیدی با استقلال طعم شکست را هم برابر الدحیل چشید اما حضور در رقابت‌های آسیایی و ۶ بازی درخشان کمک کرد تا استقلال با امید و انگیزه بیشتری به لیگ برتر باز گردد. آنها حالا باید در یک بازه زمانی کوتاه دو بار در برابر ذوب‌آهن قرار بگیرند. بازی‌های تیم ملی در کنار حضور چهار نماینده ایران در رقابت‌های آسیایی موجب شده تا رقابت‌های فوتبال در ایران کمی فشرده برگزار شود. از این رو راند پایانی رقابت‌های لیگ برتر قرار است با هیجان بیشتری پیگیری شود. 

حضور استقلال در عربستان اگرچه مصدوم‌های زیادی روی دست این تیم گذاشت و آنها قرار است بدون محمد نادری، فرشید اسماعیلی و وریا غفوری به همراه حضور نصفه و نیمه شیخ دیاباته به مصاف ذوب‌آهن بروند اما خون را به رگ‌های این تیم بازگرداند و انگیزه‌ها را در آنها زنده کرد. نمایشی قابل قبول در رقابت با تیم‌هایی گردن کلفت در آسیا آن هم در زمانی که تیم بار دیگر دستخوش تعییرات شده بود و فرهاد مجیدی بار دیگر جای فکری را روی نیمکت گرفته بود. همین نمایش خوب در کنار شانس آنها در لیگ حذفی موجب شد تا استقلالی‌ها که با محمود فکری تا مرز فروپاشی پیش می‌رفتند، بار دیگر به لیگ باز گردند. برای آنها با چنین روحیه‌ای بازی برابر ذوب‌آهن احیا شده بازی مهمی است. از این جهت که دو رقیب اصلی آنها یکی سپاهان و پرسپولیس، تیم‌های اول و دوم جدول در بازی پیش از آنها امتیاز از دست بدهند و چه فرصتی بهتر از این برای استقلالی‌ها!

 
منبع : تماشاچی

نظرات