باشگاه استقلال برای فروش مهدی قایدی شرط گذاشت

باشگاه استقلال برای فروش مهدی قایدی شرط گذاشت
تماشاچی -تیم فوتبال استقلال با وجود قرار گرفتن در گروه مرگ مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا توانست به عنوان صدرنشین راهی مرحله یک هشتم نهایی شود و در این اتفاق شیرین درخشش مهدی قایدی ستاره جوان و بوشهری آبی‌پوشان بی تاثیر نبود.

بدیهی بود بعد از درخشش بی نظیر این وینگر ۲۲ ساله، پیشنهادات خوبی از تیم‌های ثروتمند حاشیه خلیج فارس به او برسد و طبق پیش بینی‌های صورت گرفته، دو سه تیم متمول حاشیه نشین پیشنهادات اغوا کننده‌ای به او داده‌اند.

در این مورد پیگیری‌هانشان می دهد در صحبت‌هایی که از سوی باشگاه با قایدی صورت گرفته، برای ترانسفر این بازیکن جوان یک شرط مهم گذاشته شده و آن شرط هم این است که استقلال یا این فصل را با یک جام به پایان برساند و یا راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا شود.

استقلالی‌ها امیدوارند با ادامه درخشش قایدی به همراه دیگر بازیکنان استقلال در این فصل، تیمشان با عبور از الهلال و سایر رقبای آسیایی به فینال این فصل از رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا راه یابد.

باید ببینیم مهدی قایدی برای رسیدن به تیم‌های اروپایی و یا احتمالا دلارهای تیم‌های عربی می‌تواند به استقلال کمک کند تا در لیگ و آسیا قهرمان شود؟
 
منبع : تماشاچی

نظرات