حاشیه سازی برای تیم ملی | فدراسیون فوتبال یا رسانه‌های معلوم‌الحال؟ خائن کیست؟

حاشیه سازی برای تیم ملی | فدراسیون فوتبال یا رسانه‌های معلوم‌الحال؟ خائن کیست؟
تماشاچی -در روزهای اخیر بود که کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه بازی‌های باقیمانده دور مقدماتی جام جهانی 2022 قطر را اعلام کرد و مشخص شد تیم ملی ایران در چه تاریخ‌ها و ساعاتی باید به مصاف هنگ کنگ، کامبوج، عراق و بحرین برود. همانطور که شما عزیزان در جریان هستید AFC با بی عدالتی آشکار حق میزبانی را از ایران گرفت و حالا کادرفنی و ملی پوشان تیم ملی کشورمان باید تلاش چند برابری به خرج دهند تا به جام جهانی راه پیدا کنند. در این میان اما شایعه عجیبی برای تیم ملی ایجاد شد که اگر به واقعیت بپیوندد جای تاسف دارد و اگر همان شایعه باقی بماند باز هم جای تاسف دارد.

در روزهای اخیر یک روزنامه یا بهتر بگوییم زردنامه خبری منتشر کرد که متأسفانه چند رسانه دیگر نیز آن را خواسته یا ناخواسته مخابره کردند و به آن دامن زدند. این روزنامه مدعی شد که مسئولان فدراسیون فوتبال قصد دارند در صورت صعود به جام جهانی دراگان اسکوچیچ را برکنار کرده و برانکو ایوانکوویچ را جایگزین وی نمایند.

حال این خبر دو حالت دارد؛ یا این روزنامه معلوم‌الحال برای جذب مخاطب بیشتر چنین شایعه‌ای را مطرح کرده است یا این خبر راست بوده و مسئولان فدراسیون فوتبال قصد تعویض سرمربی تیم ملی پس از مسجل شدن صعود به جام جهانی 2022 قطر را دارند.
اگر ادعای این روزنامه شایعه باشد که باید به این عزیزان گوشزد کنیم که بهتر است شرایط را درک کنند و در این مقطع حساس به دنبال دروغ پردازی های همیشگی خود نباشند.
اگر هم این خبر صحت داشته باشد باید به آقایان حاضر در فدراسیون فوتبال بگوییم که در این برهه تمرکز کادرفنی تیم ملی را برهم نزنند و اجازه دهند اسکوچیچ و دستیارانش در آرامش به کار خود بپردازند.

آن چیز که واضح است دراگان اسکوچیچ یک مربی خارجیست و اگر مطمئن شود که پس از رساندن تیم ملی ایران به جام جهانی جایی روی نیمکت تیم ملی ندارد ممکن است بیخیال همه چیز شود و این مورد وقتی خطرناک تر می‌شود که هموطن او یعنی برانکو جانشینش شود و در این صورت امکان دارد آن طور که باید دلسوزی به خرج ندهد. 

حقیقت ماجرا این است که ما بازی رفت برابر عراق و بحرین را که میهمان بوده‌ایم واگذار کرده‌ایم و متأسفانه نمی‌توانیم برابر این دو تیم دردسرساز از حق میزبانی خود استفاده کنیم و این یعنی بازیکنان و کادرفنی تیم ملی ایران برای غلبه بر بحرین و عراق و در نهایت صعود به جام جهانی 2022 قطر کار بسیار سختی پیش رو دارند.

آقایان حاضر در رسانه و فدراسیون نشینان باید بدانند که گرفتن تمرکز از دراگان اسکوچیچ خیانت محض است و در این برهه حساس هر کسی که برای تیم ملی ایران حاشیه سازی کند خائن به حساب می‌آید.
 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

ریدن تو روحیه طرف

پاسخ دادن