عصبانیت شدید هواداران رئال از خنده‌های هازارد | واکنش‌ها به حرکت عجیب بازیکن بلژیکی

عصبانیت شدید هواداران رئال از خنده‌های هازارد | واکنش‌ها به حرکت عجیب بازیکن بلژیکی
تماشاچی -رئال مادرید نتوانست در ورزشگاه استمفورد بریج از پس چلسی بر بیاید و در نهایت با نتیجه دو بر صفر شکست خورد تا از لیگ قهرمانان اروپا حذف شود و چلسی به فینال برسد.

اما صحنه‌های عجیبی که پس از بازی رقم خورد، خشم هواداران رئال مادرید را برانگیخت. انتشار یک عکس در فضای مجازی که هافبک بلژیکی رئال مادرید را با وجود شکست تیمش مقابل چلسی در حال خوش و بش با یکی از بازیکنان تیم سابقش نشان می‌دهد خشم هواداران کهکشانی‌ها را برانگیخته است.

این تصاویر در رسانه ها بازتاب زیادی داشت و انتقادات زیادی را علیه ادن هازارد مطرح کرد و بسیاری از هواداران رئال مادرید معتقدند که انگار او نمی‌داند بازیکن رئال مادرید است و معنای پوشیدن پیراهن رئال مادرید چیست و همچنان گمان می‌کرده که بازیکن چلسی است!

خنده‌های هازارد پس از دیدار با چلسی

این در حالی بود که بازیکنان رئال با سری پایین و ناراحت راهی رختکن شده بودند. انتشار این تصاویر بازخوردی بسیار منفی در شبکه های اجتماعی داشت و در توئیتر کامنت های منفی علیه هازارد سرازیر شد.

باید دید که عاقبت هازارد چه خواهد شد. او یک خرید شکست خورده در رئال مادرید بود و باید دید که در تابستان فروخته می‌شود یا اتفاق دیگری می‌افتد.

در ادامه برخی از واکنش‌ها به خنده‌های هازارد را مشاهده می‌فرمائید :

میاتوویچ (اسطوره رئال) : "ما نمی توانیم در مورد ناکامی رئال مادرید صحبت کنیم ، اما می توانیم در مورد پایان این نسل صحبت کنیم بدون شک. برخی از تصمیمات نقل و انتقالات در سالهای اخیر صحیح نبوده است."

ایدو آگیره : "هازارد ، به مادریدیستا نخند. اتفاقی که افتاده بود شرم آور بود ، من فکر می کنم کارنامه او با رئال مادرید به پایان رسیده است."

جوزپ پدررول : "هازارد بعد این عکس نباید دیگه در مادرید ادامه بده حتی واسه یه ثانیه. بعد از شانسی که زیدان بهت داد و مستحقش نبودی جلوی همه بلند میخندی؟" 
"هازارد دیگه غیر قابل فروش نیست، تابستان اگه پیشنهاد خوبی برسه فروخته خواهد شد. باز هم تکرار میکنم، تکرار میکنم و تکرار میکنم، امباپه فصل بعد در رئال مادرید بازی خواهد کرد."

خاویر بالبوئا : "عکسی که از خنده های هازارد پخش شده این نشون میده که اون نمیدونه داره کجا بازی میکنه."

 
منبع : تماشاچی

نظرات