ادعای رسانه عربستانی | الاهلی از استقلال شکایت کرد + عکس

ادعای رسانه عربستانی | الاهلی از استقلال شکایت کرد + عکس
تماشاچی -رسانه گل سعودی به ادعای رسانه‌های ایرانی می‌گوید باشگاه الاهلی عربستان از باشگاه استقلال تهران شکایت کرده است. این رسانه مدعی شد این شکایت به دلیل استفاده از هروویه میلیچ، مدافع کروات است. رسانه‌های عربی از شیطنت‌های داخل ایران استفاده کرده تا همانند باشگاه النصر به دنبال محرومیت یک باشگاه ایرانی باشند.

در فصل گذشته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باشگاه النصر با ارسال مدارکی به فیفا و ای اف سی خواستار محرومیت باشگاه پرسپولیس تهران شده بود و ادعا داشت استفاده آنها از عیسی آل کثیر و سایر بازیکنان جدید نظیر سرلک، آقایی، رمضانی، لک و شجاعی غیرقانونی بوده است.

این ادعا در حالی مطرح شده است که همانند شیطنت برخی از داخل ایران برای محرومیت آل کثیر، عده‌ای با فرستادن پیام‌های عجیب به AFC و باشگاه الاهلی مدعی شده‌اند هروویه میلیچ فسخ قرارداد غیرقانونی با باشگاه استقلال داشته و حضورش در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ممنوع بوده است.

شکایت الاهلی از استقلال

بسیار جای تاسف دارد که شاهد رقم خوردن چنین اتفاقی از سوی برخی از هواداران فوتبال ایران استیم و همانگونه که در جریان محرومیت عیسی آل‌کثیر از اقدام بی شرمانه برخی طرفداران انتقاد نمودیم در جريان تازه به وجود آمده برای هرویه میلیچ نیز این حرکات تأسف برانگیز را محکوم می‌کنیم.

​​
منبع : تماشاچی

نظرات

user

به قول اروپایها کارما تاوان داره بازیکن غیرقانونی استفاده میکنید عاقبتش میشه همین خیلی جالب اون حرامزاده هایی که برعلیه آل کثیر ایمیلهای کذب زدن الان توفداراسیون سمت گرفتن مثل چیا فوادی بیشرف و علی خطیر ان شاالله به حق پهلوی شکسته حضرت زهرا تیکه تیکه شدن این دونفر جلوی چشمانمون ببینیم

پاسخ دادن