پیشنهاد جدید برای لژیونر پر مشتری | دورتموند شرایط جذب سردار آزمون را جویا شد

پیشنهاد جدید برای لژیونر پر مشتری | دورتموند شرایط جذب سردار آزمون را جویا شد
تماشاچی -با نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات تابستانی دوباره بازیکنان مطرح ایرانی و مخصوصا لژیونرها در کانون توجه رسانه های اروپایی قرار گرفته‌اند. سردار آزمون یکی از لژیونرهایی است که تیم‌های زیادی برای جذب او علاقه نشان داده‌اند اما هرگز این اتفاق رسمی نشده است. 

آزمون، ستاره ایرانی زنیت دو روز پیش با این تیم برای سومین سال متوالی قهرمان لیگ روسیه شد و با به ثمر رساندن 19 گل در این فصل آقای گلی خود را برای فصل دوم متوالی تقریبا قطعی کرده در راس نقل و انتقالات فوتبال اروپا قرار دارد.

در جدیدترین خبر در این زمینه نیکولو اسکرینا در توئیتی کوتاه درباره ستاره ایرانی خبر داد: باشگاه دورتموند درباره سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت و درباره قیمت خریدش پرس و جو کرده است.
این اتفاق می‌تواند به معنی این باشد که باشگاه دورتموند در حال فروش ارلینگ هالند است و از همین حالا به فکر جانشینی این مهاجم سرشناس افتاده است. 
اگر این اتفاق رقم بخورد قطعاً برای سردار آزمون بسیار خوب خواهد بود و این ستاره ایرانی با ادامه دادن به گلزنی های خود می‌تواند راهی تیم‌های درجه یک اروپا شود. 

پیش از این هم رسانه های ایتالیایی از توجه باشگاه آ.اس رم به سردار آزمون خبر داده بودند و با سرمربیگری ژوزه مورینیو در رم این انتقال هم می‌تواند برای سردار خوشایند باشد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات