وعده جذاب سهیل مهدی به هواداران استقلال ‌| میزبانی را برای نماینده کشورمان می‌گیریم

وعده جذاب سهیل مهدی به هواداران استقلال ‌| میزبانی را برای نماینده کشورمان می‌گیریم
تماشاچی -سهیل مهدی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ وعده‌ای جذاب به هواداران استقلال داد و ابراز امیدواری کرد تا در دور حذفی لیگ قهرمانان آسیا میزبانی به تیم های ایرانی و مشخصا به باشگاه استقلال برسد.
بعد از آنکه مشخص شد استقلال به عنوان یکی از نمایندگان ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید مقابل الهلال عربستان قرار بگیرد، مسئولان باشگاه آبی پوش فوتبال ایران خواهان دریافت میزبانی شدند. در این راستا فدراسیون فوتبال هم پیگیر شده تا مانند دور قبل که میزبانی را به تیم های ایران در مرحله گروهی ندادند، رخ ندهد و این‌بار نمایندگان ایرانی بتوانند از پوئن میزبانی خود استفاده کنند.

سهیل مهدی رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ نیز در این باره گفته است:
شما می‌دانید در گذشته مناقشاتی که میان دو کشور ایران و عربستان بود، دو طرفه بود و هیچ کدام از تیم های ایرانی و عربستانی چند سال به کشورهای مقابل نمی‌رفتند. این اتفاق اما با دادن میزبانی به تیم های عربستان پایان یافت و وقتی تیم های ما به عربستان رفتند،‌ ما هم به لحاظ قانونی باید از امتیاز میزبانی بهره مند شویم.

وی افزود:
هر تیمی در ایران با تیم های ما بازی کند، به مشکل خواهد خورد. از این رو تلاش می‌کنیم تا میزبانی را برای استقلال بگیریم و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد.
 
منبع : تماشاچی

نظرات