منچستر سیتی-پاری‌ سن‌ ژرمن | جنگ پپ و پوچ برای رسیدن به فینال

منچستر سیتی-پاری‌ سن‌ ژرمن | جنگ پپ و پوچ برای رسیدن به فینال
تماشاچی -در اولین دیدار از دور برگشت مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، امشب از ساعت 23:30 به وقت تهران در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر، منچسترسیتی میزبان پاری‌سن‌ژرمن خواهد بود.

شرایط منچسترسیتی 
تیم پپ گواردیولا کم‌کم اوج گرفت و در بهترین مقطع از فصل بهترین نتایج را کسب کرد. اگرچه پس‌گرفتن جام از لیورپول در لیگ برتر انگلیس اتفاق شیرینی بود، اما کیست که نداند هم پپ و هم مدیران سیتی سخت در پی جام قهرمانی اروپایی هستند. پپ سابقه قهرمانی با بارسلونا را داشته، اما از آخرین قهرمانی او در لیگ قهرمانان اروپا 10 سال می‌گذرد.
پپ حالا تیمش را به یک جام در جام اتحادیه رسانده و در لیگ برتر هم در آستانه کسب قهرمانی هستند. سه‌گانه‌ای که پپ می‌خواهد در راه است. در لیگ قهرمانان چیزی قابل پیش‌بینی نیست و شاید همانطور که در بازی رفت پاریسی‌ها را غافلگیر کردند، غافلگیر شوند. 90 دقیقه حساس و شاید هم بیشتر در راه است.

شرایط پاری‌سن‌ژرمن 
نیمار در وصف حساسیت این بازی می‌گوید حاضر است در مستطیل سبز بمیرد. پاریسی‌ها که در پی تمام کردن رؤیای قهرمانی بودند، حالا برای فینالیست شدن کارشان سخت شده و شاید نبرد امشب حتی به اندازه یک فینال هم حساس باشد. این فصل برای پاری‌سن‌ژرمن آنقدر خوب نبوده که تصور کنیم چون بین 4 تیم برتر لیگ قهرمانان هستند شرایط خوبی دارند.
در لیگ فرانسه شاید حتی قهرمان هم نشوند و جام را به لیل یا تیم دیگری بدهند. در لیگ قهرمانان هم کار از فصل پیش دشوارتر است. آیا امشب مائوریسیو پوچتینو می‌تواند تیمش را به بازی برگرداند؟ یا این که یک پایان تلخ در انگلیس در انتظارشان خواهد بود.

گواردیولا و پوچتینو

آمار تقابل‌ها
این دو تیم در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا 3 بار به مصاف یکدیگر رفته‌اند که سهم سیتیزن‌ها 2 برد بوده و یک دیدار هم با نتیجه تساوی به پایان رسیده است. هر دو تیم تاکنون نتوانسته اند در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا قهرمان شوند. آخرین دیدار این 2 تیم در دور رفت مرحله نیمه نهایی بوده است که سیتیزن‌ها توانستند با نتیجه 2 بر یک پیروز شوند و کار خود را برای دیدار امشب راحت‌تر کنند.

ترکیب احتمالی دو تیم 
ترکیب احتمالی پاری‌سن‌ژرمن : ناواس، فلورنزی، مارکینیوش، کیمپمبه، دیالو، پاردس، وراتی، دنیلو پریرا، دی ماریا، نیمار، امباپه
ترکیب احتمالی منچسترسیتی: ادرسون، واکر، استونز، دیاز، کانسلو، رودری، گوندوغان، ریاض محرز، دی بروینه، فودن، سیلوا

 
منبع : تماشاچی

نظرات