پیشنهاد جدی برای خرید طارمی | تیم دوم سری آ خواهان جذب ستاره ایرانی پورتو

پیشنهاد جدی برای خرید طارمی | تیم دوم سری آ خواهان جذب ستاره ایرانی پورتو
تماشاچی -بدیهی بود که نمایش درخشان مهدی طارمی با لباس پورتو مصادف شود با پیشنهادات ریز و درشت باشگاه‌های اروپایی برای به خدمت گرفتن این ستاره درخشان فوتبال کشورمان. 
یک سایت ایتالیایی پس از درخشش مهدی طارمی در لیگ قهرمانان اروپا به تمجید از ستاره بوشهری تیم پورتو پرداخته و از این بازیکن به عنوان مروارید خلیج فارس نام برده است. 
Numero-diez در گزارشی از داستان زندگی طارمی نوشت و ستاره ایرانی را مروارید خلیج فارس دانست و به گل زیبای او به چلسی پرداخت. 

شنیده می‌شود تیم آتالانتا با هدایت گاسپرینی که با ۶۸ امتیاز از ۳۳ بازی پس از اینترمیلان و بالاتر از ناپولی و یوونتوس در رده دوم جدول سری آ ایتالیا قرار دارد خواستار عقد قرارداد با مهدی طارمی شده است.
سران این تیم ایتالیایی به خواست جان پیرو گاسپرینی سرمربی موفق آتالانتا به اولین مشتری سمج ستاره ملی پوش ایرانی پس از درخشش در لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شده اند. و البته واضح است که مهدی طارمی عجله ای برای جدایی از پورتو ندارد

شاید پیشنهاد تیم دوم جدول سری آ ایتالیا برای هر فوتبالیست آسیایی و ایرانی یک رؤیا باشد اما برای مهدی طارمی این طور نیست. او عجله ای برای جدایی از پورتو نداشته و ترجیح می دهد در این تیم بماند تا اینکه بخواهد به تیم های نه چندان مطرح ولو در لیگ های معتبرتر اروپایی برود.
بنابراین مهدی طارمی در حال حاضر واکنشی به این پیشنهاد نشان نداده است. 

از طرفی پینتو داکوستا، رئیس مسن باشگاه پورتو علاقه شدیدی به مهدی طارمی داشته و به راحتی راضی به فروش ستاره ایرانی خود نمی شود مگر آن که پیشنهادی وسوسه انگیز و سنگین باشد که از آن نتوان گذشت.
از پرتغال خبر می رسد داکوستا سبک بازی مهدی طارمی را دوست داشته و همواره از ملی پوش ایرانی در مصاحبه ها و صحبت هایش حمایت می کند.

قطعاً با شروع فصل نقل و انتقالات پیشنهادات مهمتری به دست مهدی طارمی خواهد رسید و باید ببینیم این لژیونر توانای فوتبال ایران چه تصمیمی رای آینده خود خواهد گرفت.

 
منبع : تماشاچی

نظرات